AACMP3
AACMP3
PORANEK RADIA SZCZECIN: Nasz poranek dobrze nastraja na 92.FM. Już od czwartej rano skutecznie budzę Was i wprowadzam w dobry nastrój!
Nasz poranek dobrze nastraja na 92.FM. Już od czwartej rano skutecznie budzę Was i wprowadzam w dobry nastrój!
RADIO SZCZECIN NA DZIEŃ DOBRY: Nasz poranek dobrze nastraja. Skutecznie przesyłamy Wam energię na falach eteru dzięki dużej dawce humoru, najnowszy
Nasz poranek dobrze nastraja. Skutecznie przesyłamy Wam energię na falach eteru dzięki dużej dawce humoru, najnowszym i najciekawszym doniesieniom z miasta, regionu, kraju i świata. Nie brakuje oczywiście najważniejszych informacji dla kierowców. Jesteśmy z Wami każdego dnia.
RADIO SZCZECIN W PRACY: O tej porze do słuchania Radia Szczecin dołączają kolejne sklepy, firmy, biura i wielkie hale, a my robimy wszystko
O tej porze do słuchania Radia Szczecin dołączają kolejne sklepy, firmy, biura i wielkie hale, a my robimy wszystko żeby Wam się przyjemniej pracowało. Gramy przeboje przy których czas szybciej leci i dla kierowców w długiej trasie do pośpiewania za kółkiem. Do tego komentujemy z przymrużeniem oka najważniejsze, najbardziej aktualne i najgorętsze lokalne tematy, żeby nic co ciekawe Wam nie umknęło! Mamy też do wygrania bilety na najlepsze wydarzenia ze Szczecina i regionu! Z 'Radiem Szczecin w pracy' spędzicie najlepsze przedpołudnie w... pracy! ;)
więcej