Radio SzczecinRadio Szczecin » Biznes

Fot. Jan Pachlowski [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Jan Pachlowski [Radio Szczecin/Archiwum]
Pewien Amerykanin z Kolorado w ciągu jednego dnia w krajowej loterii PowerBall dwukrotnie wygrał po milion dolarów. Od trzydziestu lat typował te same numery.
Joe B po pieniądze zgłosił się dopiero teraz, ale szczęśliwe kupony wysłał w ubiegłym miesiącu. Od trzech dekad konsekwentnie stawiał na zestaw: 5 - 9 - 27 - 39 - 42. Miał podwójne szczęście. W dwóch oddzielnych miejscach wysłał on dwa kupony: jeden rano, drugi wieczorem.

- Poświęcenie się opłaciło - zgodnie piszą amerykańskie media. Amerykanin z Kolorado po odebraniu pieniędzy podkreślił, że to żona zdecyduje, na co zostaną w pierwszej kolejności wydane.

Choć szanse na taką podwójną wygraną są minimalne, to zdarzały się one w przeszłości i to wcale nie tak dawno. Na początku roku w Delaware mężczyzna przypadkowo na jednym kuponie wypełnił te same liczby i zainkasował po 10 tysięcy dolarów. W 2012 roku w Wirginii kobieta też przez pomyłkę jednego dnia wysłała dwa kupony, na których skreśliła te same numery. Wzbogaciła się o dwa miliony dolarów. ​
Relacja Jana Pachlowskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty