Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Dziewięć samochodów uszkodzonych w wyniku nocnych pożarów w Słupsku w woj. pomorskim.
Według nieoficjalnych informacji przyczyną było podpalenie. Straż pożarna potwierdziła, że wyjeżdżała w nocy do pięciu zdarzeń w wyniku których uszkodzonych zostało dziewięć samochodów. Samochody paliły się na ulicach Kołłątaja, Wiatracznej, Konarskiego, Ostroroga i Szczecińskiej.

- Proste akcje, pożary średnio rozwinięte według naszej nomenklatury, jednak wszystko działo się w ciągu kilku godzin. Strażacy jeździli od zdarzenia do zdarzenia, konieczne było rozpoznanie, ugaszenie tego auta, lokalizacja pożaru i działania kończące taką akcję. To wszystko trwa, strażacy mieli przez całą noc pełne ręce roboty. Wszystko działo się na terenie miasta Słupska. Działały jednostki Państwowej Straży Pożarnej - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku młodszy kapitan Piotr Basarab.

W październiku w Słupsku spaliło się siedem samochodów. Poprzednia taka seria miała miejsce w marcu. Wtedy w Słupsku spaliło się pięć aut.
Strażacy mieli przez całą noc pełne ręce roboty. Wszystko działo się na terenie miasta Słupska. Działały jednostki Państwowej Straży Pożarnej - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku młodszy kapitan Piotr Basarab.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty