Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat
Reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

źródło: https://twitter.com
źródło: https://twitter.com
We Lwowie coraz większe obawy mieszkańców o bezpieczeństwo i coraz więcej uchodźców zmierzających ku zachodniej granicy Ukrainy.
"W nocy słyszeliśmy alarmy bombowe, w tej chwili także alarm został ogłoszony. Bombardowane są tereny coraz bliżej Lwowa. Miasto od kilku dni jest zakorkowane" - mówi dziennikarka polskiego Kuriera Galicyjskiego, Anna Gordijewska.

W niedzielnym ostrzale rakietowym Międzynarodowego Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim, zginęło co najmniej 35 osób. 134 osoby są w szpitalach.

Centrum bardziej znane jako jaworowski poligon wojskowy, znajduje się niespełna 40 kilometrów od Lwowa i około 20 kilometrów od granicy z Polską.
"Miasto od kilku dni jest zakorkowane" - mówi dziennikarka polskiego Kuriera Galicyjskiego, Anna Gordijewska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty