Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

Książę Harry powiedział, że wraz z żoną postanowili opuścić rodzinę królewską z powodu braku wsparcia i zrozumienia. źródło: https://www.facebook.com/princeharrywindsorandmeghanmarklefans/
Książę Harry powiedział, że wraz z żoną postanowili opuścić rodzinę królewską z powodu braku wsparcia i zrozumienia. źródło: https://www.facebook.com/princeharrywindsorandmeghanmarklefans/
Jako bolesne i traumatyczne opisała swoje przeżycia w brytyjskiej rodzinie królewskiej Meghan Merkle. W wywiadzie telewizyjnym udzielonym Oprah Winfrey powiedziała, że była bliska samobójstwa. Towarzyszący jej książę Harry mówił o braku wsparcia ze strony rodziny.
W wywiadzie wyemitowanym przez telewizję CBS Meghan Merkle opowiadała, że jej życie na brytyjskim dworze zaczęło się jak bajka, ale szybko zmieniło się w koszmar. Mówiła, że członkowie rodziny królewskiej nie chcieli, aby jej nienarodzony jeszcze syn Archie został księciem i że tematem jednej z rozmów był kolor jego skóry.

Zarzuciła też rodzinie królewskiej rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat jej i Harry’ego.

- Nie wiem jak mogą oczekiwać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, po tym jak odgrywali aktywną rolę w rozpowszechnianiu kłamstw na nasz temat - oświadczyła.

Książę Harry powiedział, że wraz z żoną postanowili opuścić rodzinę królewską z powodu braku wsparcia i zrozumienia.

- Odczuwam ulgę i jestem szczęśliwy, że siedzę tutaj u boku mojej żony - mówił do Oprah Winfrey. Dodał, że gdyby nie związek z Meghan to prawdopodobnie nie opuściłby rodziny, gdyż znajdował się w pułapce, z czego nie zdawał sobie sprawy.

Zarówno Harry jak i Meghan pozytywnie wypowiadali się o Królowej Elżbiecie. - Królowa zawsze traktowała mnie wspaniale - stwierdziła Meghan Merkle.
Relacja Marka Wałkuskiego [IAR]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty


@@