Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Umiejętność obsługi programu powerpoint to klucz do sukcesu w wielu branżach. Jest to niezwykle ważny aspekt, który może zaważyć na waszej drodze do kariery oraz rozwoju firmy. Niezależnie od stanowiska na jakim się aktualnie znajdujecie, warto znać podstawowe zasady pracy w powerpoincie i wiedzieć, jakich błędów należy się wystrzegać, aby odbiór waszej prezentacji był jak najlepszy. Nawet drobne sprawy mogą zaważyć na tym, jak słuchacze ocenią wasze wystąpienie, a jak wiadomo lepiej uczyć się na cudzych błędach, a nie ryzykować utraty możliwości ogromnego rozwoju. Inwestycja w szkolenie powerpoint online, to inwestycja w siebie.

Jak wybrać dobre szkolenie z powerpointa?

Przede wszystkim należy zastanowić się, jakie ma się oczekiwania względem takich zajęć i poszukać kursu, który jest do nich dopasowany. Nie każda firma oferuje szkolenia na tych samych poziomach, jednak można łatwo to sprawdzić, aby uniknąć rozczarowania i straty pieniędzy. Aby się rozwijać, warto zainwestować więcej w dobrej jakości szkolenie z powerpointa, którego skutkiem będą sukcesy biznesowe oraz prywatne. Taka wiedza na pewno się zwróci. Szkolenie powerpoint musi być prowadzone przez doświadczone osoby, które mogą pochwalić się sukcesami w tej dziedzinie oraz rozległą wiedzą. Jeśli chodzi o naukę, to powinno się pobierać lekcje od najlepszych.

Mniej Slajdów Więcej Sensu ma bardzo szeroką ofertę zajęć, która dopasowana jest indywidualnie do potrzeb kursantów. Dbamy o to, aby przekazać wam najważniejsze informacje, które będą kluczowe do przygotowania ciekawych prezentacji, estetycznych slajdów. Pokażemy wam, że wcale nie trzeba długo siedzieć nad powerpointem, aby odnosić sukcesy. Zadbamy o to, aby ilość informacji was nie przytłoczyła, wszystkie kluczowe błędy omówimy na przykładach i poświęcimy również mnóstwo czasu na dyskusję. Wiedza z jaką wyjdziecie z naszego szkolenia powerpoint, przydaje się nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. Dzięki przygotowanym przez naszych trenerów ćwiczeniom łatwiej jest poradzić sobie z natłokiem informacji i wyciąganiem wniosków, nie tylko dotyczących spraw biznesowych. Autorska technika MSWS, na pewno wam się przyda.


Powerpoint szkolenie - do kogo jest skierowane?

Prowadzimy kursy powerpointa dopasowane do każdego chętnego uczestnika na dowolnym poziomie zaawansowania. Nie są skierowane tylko dla samych początkujących. Z naszych zajęć bardzo często korzystają osoby, które w pracy używają tego programu, jednak chcą wyeliminować, niektóre nieoczywiste błędy i poprawić jakość swoich prezentacji. Ze względu na dużą rozbieżność pomiędzy uczestnikami naszych kursów, dokładny plan zajęć oraz stopień zaawansowania, dopasowujemy wspólnie po rozmowie z zainteresowanymi.

Zależy nam na tym, aby przekazać wam wartościową wiedzę, a także pokazać wam możliwości jej zastosowania w praktyce. Podczas szkolenia powerpoint osoby początkujące skupią się bardziej na poznaniu wszystkich technicznych aspektów programu, a ci bardziej zaawansowani pod czujnym okiem trenerów, koncentrują się na szlifowaniu już nabytych umiejętności tworzenia slajdów. Zarówno szkolenia indywidualne, jak i grupowe są dopasowane do waszych wymagań oraz oczekiwań. Po wstępnych rozmowach oraz analizie waszych wcześniejszych prezentacji, jeśli takie są, ustalamy dokładny schemat działania, który w trakcie zajęć możemy zmodyfikować. Nie musicie martwić się, gdy coś wam umknie, ponieważ upewnimy się, czy prawidłowo przyswajacie wiedzę, dzięki praktycznym ćwiczeniom oraz próbnym wystąpieniom. Podczas zajęć prowadzonych przez naszą firmę, skupiamy się w dużej mierze na praktycznym aspekcie zajęć, ponieważ jest to najlepszy sposób na utrwalenie informacji. Możecie przygotować się na wiele ćwiczeń, rozmów oraz zadań domowych, które będą polegały na stworzeniu kilku slajdów poglądowych. Będziecie mogli je potem przedstawić przed pozostałymi uczestnikami kursu, w celu poznania ich odczuć oraz przemyśleń. Zachęcamy także każdego mówcę do oceny własnej pracy, a dopiero potem trenerzy przystępują do wnikliwej analizy prezentacji. Z doświadczenia wiemy, że taka forma zajęć jest najbardziej efektywna.


Czy szkolenie powerpoint online ma sens?

Jeśli prowadzą je odpowiednie osoby, to jak najbardziej. Uważamy, że wykwalifikowani trenerzy z dużym doświadczeniem z zakresu tworzenia oraz analizowania prezentacji oraz odpowiednimi umiejętnościami dydaktycznymi, poradzą sobie z zajęciami zdalnymi. Pod czujnym okiem dobrego trenera, bariera jaką jest komputer, nie będzie zauważalna, a same zajęcia będą tak wartościowe jak spotkania stacjonarne. Należy jednak rozważnie wybierać kursy online, ponieważ nie każdy poradzi sobie z takim wyzwaniem. Takie szkolenie powerpoint online jest w pewnym sensie obciążeniem finansowym, dlatego aby uniknąć rozczarowania, słabej jakości zajęć, albo niepoprawnych merytorycznie treści, należy odpowiednio przygotować się do wyboru dobrego kursu.

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty