Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Polacy są znani z oszczędności. Nie ma jednak się co dziwić, jeżeli chodzi o takie postępowanie. Tym bardziej, jeżeli weźmie się pod uwagę szalejącą inflację, która sprawia, że za poszczególne produkty spożywcze (i nie tylko!) płaci się zdecydowanie większą ilość pieniędzy. Na szczęście istnieje sporo sposobów, które pozwolą nam na zaoszczędzenie gotówki. Dziś jednak skupimy się na promocjach, na których można sporo zyskać.

O oszczędzaniu słów kilka

Faktycznie, słowo "oszczędności" zyskało w ostatnim czasie na znaczeniu. Nie tylko wyższe ceny w sklepach, ale także w punktach usługowych. Konsumenci z przerażeniem obserwują, jak wzrastają ich raty w bankach. Już nie tylko mowa jest o frankowiczach, ale o pozostałym gronie osób, jakie spłacają m.in. kredyty zwykłe. Podwójne, potrójne kwoty - Polacy doceniają fakt, że w pewnych momentach mogą pozwolić sobie na wykonanie oszczędności, jakie mają szansę na przeznaczenie na przyjemności lub też chociażby na spłatę zaległości bankowych (jeżeli takowe istnieją).

Co słychać w bankowości?

Kolejna ciekawa i istotna informacja, która sprawi, że duża ilość osób faktycznie będzie chciała się zatrzymać na kilka chwil dłużej. Promocje bankowe, które także pozwalają na to, aby w portfelu tudzież na koncie (skoro już o bankach mowa), pozostała większa ilość pieniędzy. Takie akcje bonusowe odnosić mogą się do wielu kwestii w sprawach bankowości. Często ma się do czynienia chociażby z takim przykładem, jak założenie konta w danej placówce i możliwość otrzymania kwoty bonusowej na start. Nie są może to oszałamiające kwoty, ale są to już jakieś pieniądze do przodu. Faktycznie warto się nad tym poważnie zastanowić, aby być pewnym tego, że wybiera się konto w banku, jakie faktycznie będzie dopasowane także do indywidualnych potrzeb danej osoby. Bowiem bez konta w banku aktualnie ciężko się obyć.

Promocje warte uwagi

Warto również skupić się na tym, aby odnaleźć promocje, jakie pomogą w wykonaniu takich oszczędności. Istnieją specjalne strony, które opowiadają o takich właśnie akcjach promocyjnych. Jedna z nich to lowcabonusow.pl. Strona stworzona przez człowieka, który sam lubi oszczędności i wie na jakich akcjach promocyjnych się faktycznie należy skupić. Jego witryna opowiada o różnych bonusach - odnoszących się do takich produktów z jakich on sam skorzystał i doskonale wie, że są one faktycznie godne polecenia. Artykuły, jakie znaleźć można na stronie, odnoszą się do różnych stref.

Aktualne kody rabatowe

Jedna z najbardziej interesujących pozycji na stronie to ta, która faktycznie odnosi się do aktualnych kodów rabatowych. O jakich dokładnie kuponach zniżkowych jest mowa? Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jakim miesiącem ma się faktycznie do czynienia. W październiku kody przewidziane są do takich sklepów, jak:

  • Wittchen,

  • Pepe Jeans,

  • Top Secret,

  • Adidas,

  • Zooplus i inne.

Warto zajrzeć do tego miejsca, jeżeli ktoś chce być faktycznie pewien tego, że żadna promocja bankowa faktycznie nie przejdzie mu koło nosa.

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty