Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Są takie adresy które warto znać. Gdy remontujemy bądź urządzamy nasze mieszkanie, jednym z kluczowych pomieszczeń jest łazienka czy kuchnia. To właśnie tam najczęściej możemy spotkać płytki, zarówno te ceramiczne jak i w formie gresu. Kaflando to adres, który powinniśmy zapamiętać bowiem znajdziemy tam szeroki wybór ciekawych i nietuzinkowych płytek zarówno od polskich jak i zagranicznych producentów. Zapraszamy w krótką podróż z Kaflando, które jeszcze w 2015 roku znane było tylko ze sklepu online. Dzisiaj marka ta oferuje 800 m² powierzchni wystawienniczej w swoim nowoczesnym salonie w Szczecinie.

Historia Kaflando

Historię marki Kaflando możemy z powodzeniem nazwać sukcesem. Strona internetowa i sklep online powstały bowiem w 2015 roku i oferowano w nim swoim Klientom szerokie portfolio płytek. Dzięki nietuzinkowemu portfolio i stale rosnącemu zaufaniu ze strony Klientów, sklep ten sukcesywnie się rozwijał, wybijając się pozytywnie na tle konkurencji i budując swoją mocną pozycję w hierarchii sklepów internetowych. Dzięki przyjętej filozofii stawiającej na nietuzinkowe i oryginalne płytki Kaflando stało się wyjątkowym, designerskim salonem.

Poza polskimi markami takimi jak produkowana między innymi przez Kaflando marka Risco Ceramika, można znaleźć tam płytki pochodzące z Hiszpanii czy Włoch. Z czasem w portfolio pojawiły się również oryginalne płytki z Turcji.

Gdy firma w 2019 roku rozrosła się do tego stopnia, że sklep online przestał być wystarczający, powstała wówczas idea wybudowania salonu w Szczecinie. Powstał on w 2019 roku i od razu stał się jednym z wiodących salonów w regionie z tego rodzaju asortymentem w regionie.

Znajdziemy tam ogromny wybór płytek nie tylko polskiej produkcji, ale również pochodzących z całego świata. Na 800 m² powierzchni znajdziemy dwa stanowiska projektowe a także 70 gotowych aranżacji.

Dzięki temu, że na miejscu możemy skorzystać z profesjonalnego doradztwa, zaaranżujemy tam swoją przestrzeń a także dokonamy symulacji w jaki sposób wyglądałoby nasze pomieszczenie z wykorzystaniem konkretnych płytek.

Portfolio Kaflando

Portfolio marki systematycznie, wraz z biegiem lat było rozszerzane. Od początku mogliśmy znaleźć tam płytki, które wyróżniały się na tle innych swoją fakturą a także wzorem. Mowa tu między innymi o płytkach w romby, płytkach chevorn czy heksagony.

Kolejnym etapem rozwoju marki była inwestycja w płytki importowane. Pojawiły się więc płytki imitujące beton, drewno czy marmur. Stanowiło to swego rodzaju ewenement na tle innych marek, ponieważ zapraszało nas do stylu preferowanego na Zachodzie, który cechuje nowoczesność, industrialność oraz niezwykła estetyka.

Sięgając więc po płytki z portfolio Kaflando Klienci mogą zaaranżować swoje wnętrza w sposób całkowicie oryginalny. Dzisiaj markę wyróżnia przede wszystkim to, że oferuje swoim Klientom zupełnie inne płytki od tych, które spotkamy w dużych marketach budowlanych.

W Kaflando głównym założeniem jest poszukiwanie wzorów wyjątkowych, niepowtarzalnych, zaskakujących, ale każdorazowo niezwykle estetycznych i pięknych w swojej formie. Wysoka jakość to jest bowiem znakiem rozpoznawczym marki.

Dzisiaj w salonie w Szczecinie możemy oglądać płytki na żywo, dotknąć i ocenić czy jest to wzór, który chcemy zaprosić do swojego wnętrza a także z pomocą ekspertów gustownie je zaprojektować.

Dodatkową zaletą jest fakt, że duży magazyn sklepu pozwala na to, żeby większość płytek była dostępna od ręki. To ogromna oszczędność czasu, zwłaszcza podczas remontu.

Sprawdź portfolio płytek od Kaflando na: https://kaflando.pl

Jak zaaranżować wnętrze z płytkami Kaflando

Szukając idealnych płytek do naszego wnętrza warto odwiedzić sklep online bądź stacjonarny salon w Szczecinie. W Kaflando znajdziemy bowiem płytki do kuchni jak i łazienki a także innych pomieszczeń w których naszym zdaniem doskonale się one odnajdą.

Możemy wybierać spośród płytek gładkich jak i we wzory, o strukturze błyszczącej czy matowej, w formacie małych płytek jak i dużych płyt. Wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami i potrzebami. W Kaflando możemy zaprojektować także nasze wnętrze przy wsparciu profesjonalistów.

Wśród hitów niezmiennie króluje biała płytka. Odnajduje się bowiem ona zarówno w kuchni jak i w łazience. Dodaje wnętrzu czystości i lekkości a także optycznie je powiększa. Płytki te występują w różnych rozmiarach. Możemy je także różnicować decydując się na 2 różne wzory.

Archiwum informacji

poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty