Radio SzczecinRadio Szczecin » Artykuły sponsorowane

Dzień wesela jest długo i z niecierpliwością oczekiwany. Aby jednak był wyjątkowy i niezapomniany trzeba się trochę postarać i włożyć dużo serca w przygotowania. Nie wystarczy zamówić pierwszy wolny termin w wybranym losowo domu weselnym,, ale każdy krok musi dokładnie przemyślany i zaplanowany.

Zacznij od wyboru sali weselnej!

Wybór sali weselnej wcale nie jest prostym zadaniem, jakby się mogło wydawać. Na początku warto zrobić dobry research rynku weselnego, aby zobaczyć, jakie są oferty i ile trzeba za nie zapłacić. Czasami lepiej trochę dopłacić i poczekać na lepszy lokal, niż później żałować swojego wyboru. Zapoznaj się wiec dokładnie z ofertą właścicieli domu weselnego.

Wybierz przede wszystkim odpowiednią lokalizację, która zapewni gościom dobry dojazd z kościoła czy z urzędu stanu cywilnego. Jeśli Twoi goście pochodzą w większości z miasta wtedy postaraj się o miejsce zlokalizowane w miłych okolicznościach przyrody Możliwość wyjścia na krótki spacer czy posiedzenie na ławce w cieniu drzew to dla wielu osób wymarzona sytuacja. Jak znaleźć dobrą salę z bogatą ofertą? Popytaj znajomych lub wpisz w wyszukiwarkę poszukiwaną frazę np. "sale weselne szczecin", a wśród wyświetlonych linków na pewno najdziesz odpowiednią dla siebie propozycję.

Menu weselne - smaczne i urozmaicone!

Obiad, ciepłe posiłki, przystawki i ciepłe przekąski muszą być różnorodne, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wcześniej dokładnie zapytaj zaproszonych gości o preferencje żywieniowe. Niektórzy być może nie jedzą dań mięsnych, a inni nie mają alergię na laktozę czy gluten. Dopasowane menu to klucz do udanej zabawy do samego rana. Bardzo popularne jest ostatnio specjalny zestaw dań dla najmłodszych. Dzieciaki często wolą zjeść smaczne, chrupiące frytki ze stripsami i czekoladowy budyń zamiast bigosu i Crème brûlée czy innych frykasów dla dorosłych. Spraw im niespodziankę i zapewnij smaczne posiłki, które zjedzą wspólnie z rówieśnikami.

Dobra muzyka łagodzi obyczaje i tworzy klimat

Oprócz jedzenia i komfortowego parkietu do tańczenia bardzo ważny jest DJ. Najlepiej zamówić zespół muzyczny i wodzireja. Prowadzenie zabawy przez doświadczonych ludzi jest bardzo ważne, ale zanim podpiszesz z kimś umowę, poznaj jego styl. Upewnij się, że podoba Ci się to, co zaproponuje i że bezie grał kawałki, które wybierzesz. Ustal też dedykacje i przerwy id zabawy, aby czas podzielony między taniec i odpoczynek był równomiernie podzielony.

Organizacja wesela to spory wysiłek, który trzeba połączyć z dobrą logistyką i zmysłem organizatorskim. Pamiętaj, że fotograf, DJ czy wodzirej mają często zapełniony grafik z wyprzedzeniem na rok czy dwa lata. Zadbaj więc trochę wcześniej i zorganizowanie odpowiednich osób, a jeśli nie zdarzysz to szukanie last minute ma również swoje dobre strony.

Artykuły sponsorowane

12345

Archiwum informacji

poniedziałek28wtorek29środa30czwartek01piątek02sobota03niedziela04poniedziałek05wtorek06środa07czwartek08piątek09sobota10niedziela11poniedziałek12wtorek13środa14czwartek15piątek16sobota17niedziela18poniedziałek19wtorek20środa21czwartek22piątek23sobota24niedziela25poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota31niedziela01

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty