Radio SzczecinRadio Szczecin » Kultura

Tymczasem, fot. Piotr Rokicki
Tymczasem, fot. Piotr Rokicki
A to oznacza, że ostatnia środa miesiąca nie będzie pusta.
To będzie muzyka jaka nieczęsto pojawia się w "Schodach do nieba". Ale próbowaliśmy już różnych gatunków więc sprawdźmy jak zabrzmi i ten. Zespół nazywa się Tymczasem i istnieje od niedawna. Zaczęli razem grać tuż przed pandemią. To nie był dobry czas na rozpoczynanie działalności ale udało się zagrać parę koncertów. Mają na koncie różne doświadczenia muzyczne, które tworzą nową wypadkową. Ich piosenki należy umieścić na półce z napisem: "poezja śpiewana".

Dla obecnych fanów zespołu mam następującą informację: zagrają dwa całkiem nowe, niesłyszane do tej pory utwory. Więcej opowie Adam Siewruk w najbliższą środę po 23.00. w "Schodach do nieba".

[3x1] to cykl, w ramach którego prezentujemy lokalne zespoły muzyczne. Raz w miesiącu zapraszamy muzyków na sesję do naszego Studia Koncertowego im. Jana Szyrockiego. Tam grają "na żywo", ale bez publiczności, trzy utwory.

My to wszystko nagrywamy, a następnie emitujemy w audycji Piotra Rokickiego "Schody do nieba". Z każdej takiej sesji powstaje też zapis wideo.
Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty