Gwiazdy w Radiu Szczecin
Radio SzczecinRadio Szczecin » Gwiazdy w Radiu Szczecin
Posłuchaj Kasi Lins
Kasia Lins to wokalistka jazzowa, której niedawno wydana płyta "Ostatni wiersz" zbiera bardzo dobre recenzje. To już druga płyta Kasi. Pierwsza "Take my tears" ukazała się 3 lata temu za granicą : w Japonii, Hong Kongu, Singapurze i w Niemczech.
Polskiej publiczności Kasia Lins jest znana z programu telewizyjnego "X-Factor", ale też z supportowania innych artystów.
To nie tylko wokalistka, ale też pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wykonuje muzykę autorską, tworzoną jak sama mówi "z głębi serca".
Posłuchaj rozmowy z Martą
Marta Gałuszewska to piosenkarka, zwyciężczyni 8 edycji ,,The Voice of Poland". Jest liderką zespołu Divergent, z którym koncertuje. Zanim wygrała "The Voice" brała udział w innych popularnych programach telewizyjnych typu talent-show oraz w polskich eliminacjach do Eurowizji. Jej piosenka przygotowana z myślą o Eurowizji "Why Don't We Go" to angielska wersja utworu "Nie mów mi nie!". To debiutancki singiel Marty, czekamy na płytę...
fot.archiwum
fot.archiwum
Posłuchaj Joanny Lazer
Joanna Lazer znana jest fanom polskiej piosenki jako Ruda z Red Lips. To piosenkarka i autorka tekstów. Zespół Red Lips założyła razem z gitarzystą Łukaszem Lazerem w 2010 roku. Rok póżniej wzięli udział w I edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka"
i dotarli do półfinału. W 2013 roku wylansowali przebój „To co nam było”, z którym wystąpili na licznych festiwalach i który stał się radiowym przebojem. Potem był album też zatytułowany " To co nam było". Płyta dotarła do 36. miejsca OLiS – listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Jesienią 2016 roku ukazała się druga płyta zespołu
"Zmiana planu".
Posłuchaj Izabeli Komoszyńskiej
Izabela lub po prostu Bela z zespołu Sorry Boys założonego w 2006 roku w Warszawie. Sorry Boys to laureaci „Nagrody dziennikarzy” na festiwalu TOPtrendy 2014. W 2016 ukazał się 3 płyta zespołu "Roma" nominowana do Fryderyka 2017 w kategorii: Album Roku Alternatywa. Izabela Komoszyńska to wokalistka zespołu, autorka tekstów, nie kryjąca miłości do śpiewu kurpiowskiego.
1234567