Giermasz
Radio SzczecinRadio Szczecin » Giermasz » TECHNOLOGIE
GIERMASZ-Technologie na 25.09.21
... by nas wszystkich związać... Czyli eurokraci ręka w rękę z korporacjami dbają o klimat. Jedna wtyczka - i brak ładowarek w zestawach. Tak, zapewne uratują świat, ironizujemy w rozmowie z naszym technologicznym ekspertem Radkiem Lisem. Poza tym, mamy wieści o kolejnych kłopotach niegdysiejszego chińskiego giganta w USA. Wygląda na to, że ekspansja na inne rynki na razie im przyhamowała. I jeszcze najnowsze wieści o wielce wyczekiwanej (przynajmniej przez część naszej redakcji) PC-przenośnej konsoli.
GIERMASZ-Technologie na 18.09.21
Nasz technologiczny ekspert Radek Lis jest wielkim fanem wszystkich wypraw pozaziemskich - więc i oczywiście od najnowszej takiej ekspedycji zaczynamy naszą rozmowę. Można niemalże powiedzieć, że to "zwykli" ludzie wyruszyli w przestrzeń kosmiczną. Oczywiście odnotowujemy też premierę najnowszych urządzeń amerykańskiej korporacji z nadgryzionym owocem w logo. Tradycyjnie dla nich, ceny też są premium... Nasze ulubione sprzęty do grania dostały ostatnio systemowe aktualizacje, sprawdzamy, co to oznacza dla graczy.
GIERMASZ-Technologie na 11.09.21
Czy jest możliwe wymuszenie na producentach smartfonów, aby nie porzucali swoich urządzeń chwilę po premierze? Bruksela rzuca wyzwanie korporacjom - a przynajmniej to zapowiada. Między innymi o tym rozmawiamy z naszym technologicznym ekspertem Radkiem Lisem. Poza tym, kolejna odsłona walki z kopaczami kryptowalut. Uważajcie na super-ekstra okazje kupna używanych dysków twardych! One również mogą być "zajechane" w kopalniach.