Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Hit z udziałem siatkarek Grupy Azoty Chemika Police na zakończenie fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Policzanki zmierzą się w środę z liderem grupy E Eczacibasi Stambuł.
Szkoleniowcem ekipy ze Stambułu jest Ferhat Akbas, były trener Chemika, z którym zdobył dwa tytuły mistrza Polski. Asystentem Ferhata Akbasa jest Przemysław Kawka, który także pracował w polickim klubie.

Bez względu na wynik środowej konfrontacji, Chemik zajmie drugie miejsce w tabeli i będzie grać w barażach o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń. Niepokonana drużyna ze Stambułu ma już zapewnione pierwsze miejsce i występy w ćwierćfinale tych elitarnych rozgrywek.

Marlena Kowalewska - rozgrywająca polickiej ekipy - jest przekonana, że dzisiejszy mecz będzie znakomitym siatkarskim spektaklem i liczy na wsparcie kibiców w walce o zwycięstwo. - Zapowiada się super widowisko. Przyjeżdżają siatkarki najlepsze na świecie i będziemy my, Chemik Police. Warto przyjść i nam kibicować - zaprasza Kowalewska.

Środowe spotkanie siatkarek Chemika Police z Eczacibasi Stambuł rozpocznie się o godzinie 18 w hali Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie. Mecz na prośbę polickiego klubu poprzedzi minuta ciszy ku pamięci ofiar tragicznego trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
Marlena Kowalewska - rozgrywająca polickiej ekipy - jest przekonana, że dzisiejszy mecz będzie znakomitym siatkarskim spektaklem i liczy na wsparcie kibiców w walce o zwycięstwo.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty