Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. CBA
Fot. CBA
Kolejny zatrzymany przez szczeciński oddział Prokuratury Krajowej w sprawie wyrządzenia szkód w Polskim Związku Piłki Nożnej. Do aresztu trafił Andrzej P., pełniący funkcję prezesa zarządu Sportfive.
- Zatrzymany zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Po wykonaniu czynności procesowych z udziałem podejrzanego, prokurator podejmie decyzję co do konieczności stosowania środków zapobiegawczych - mówi prokurator Karol Borchólski z Działu Prasowego Prokuratury Krajowej.

Spółka była związana z PZPN przez 25 lat, od 1997 roku. Współpracowała ze związkiem jako partner marketingowy i była agencją posiadającą prawa do piłkarskiej Reprezentacji Polski i Pucharu Polski. Umowa ze Sportfive skończyła się w lipcu tego roku i nie została przedłużona przez nowego prezesa PZPN, Cezarego Kuleszę.

W tej sprawie wcześniej zostali zatrzymani m.in. Maciej Sawicki, były sekretarz generalny PZPN i Jakub Tabisz, członek zarządu związku i wiceprezes Cracovii.
Relacja Kacpra Narodzonka.
Kolejny zatrzymany przez szczeciński oddział Prokuratury Krajowej w sprawie wyrządzenia szkód w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty