Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Igę świątek w Cincinatti zobaczymy w środę. Rozstawiona z numerem jeden Polka zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Francuzki Cornet i Amerykanki Stephens. Źródło: twitter.com/WTA
Igę świątek w Cincinatti zobaczymy w środę. Rozstawiona z numerem jeden Polka zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Francuzki Cornet i Amerykanki Stephens. Źródło: twitter.com/WTA
Po rywalizacji w Kanadzie panie z Toronto, a panowie z Montrealu przenieśli się tym razem do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie na prestiżowy turniej do Cincinnati.
Tam kolejna próba generalna przed rozpoczynającym się US Open. My szczególnie liczymy na dobre starty Igi Świątek i Huberta Hurkacza.

Niestety, na początek z rywalizacji debla pań ze swoimi partnerkami odpadły dwie Polki: Magda Linette i Alicja Rosolska. Z Kanady do USA przeniósł się już Hubert Hurkacz. Tutaj ciekawostka: w drugiej rundzie singla nasz finalista z Montrealu zagra z Amerykaninem Johnem Isnerem.

W tym przypadku obaj tenisiści staną po przeciwnej stronie siatki. Razem jednak rywalizować będą w grze podwójnej.

Igę świątek w Cincinatti zobaczymy w środę. Rozstawiona z numerem jeden Polka zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Francuzki Cornet i Amerykanki Stephens.

Wydarzeniem wtorku w Cincinnati Open będzie pojedynek kończącej karierę Sereny Williams z ostatnia mistrzynią US Open Emmą Raducanu.

- Jestem strasznie podekscytowana i szczęśliwa. Myślę, że to jest znakomita okazja to piękny prezent, że mogę rywalizować z najlepszą tenisistką na świecie - mówi przed dzisiejszym spotkaniem Emma Raducanu.
Relacja Jana Pachlowskiego (Radio Szczecin)

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek30sobota01niedziela02poniedziałek03wtorek04środa05czwartek06piątek07sobota08niedziela09poniedziałek10wtorek11środa12czwartek13piątek14sobota15niedziela16poniedziałek17wtorek18środa19czwartek20piątek21sobota22niedziela23poniedziałek24wtorek25środa26czwartek27piątek28sobota29niedziela30poniedziałek31wtorek01środa02czwartek03piątek04sobota05niedziela06

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty