Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni zmierzą się wieczorem z liderem ekstraklasy Wisłą Płock w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Nafciarze jako jedyna drużyna zdobyła komplet punktów w dotychczasowych meczach. Szczecinianie chcą dziś przerwać serię czterech zwycięstw z rzędu zespołu z Płocka i zanotować czwartą wygraną w tym sezonie.

Pomocnik portowej jedenastki Mariusz Fornalczyk liczy także na udany rewanż za wiosenną porażkę z Wisłą na Twardowskiego, która Dumie Pomorza zamknęła wówczas drogę do tytułu mistrza kraju.

- Pamiętamy ten mecz, wyjdziemy zdeterminowani. Zeszły sezon nas jeszcze bardziej będzie napędzać. Wiemy, jaką jesteśmy drużyną i co możemy zrobić w tym sezonie, myślę, że to będzie najważniejszy mecz w tym sezonie, liczę, że poradzimy sobie z przeciwnikiem bardzo dobrze, bo przygotowujemy się intensywnie - zapewnia Fornalczyk.

Mecz Pogoni z Wisłą Płock rozpocznie się o godzinie 20 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie. Spotkanie piłkarzy będziemy transmitować w audycji Halo stadion od godziny 20.05.
- Wiemy, jaką jesteśmy drużyną i co możemy zrobić w tym sezonie, myślę, że to będzie najważniejszy mecz w tym sezonie, liczę, że poradzimy sobie z przeciwnikiem bardzo dobrze, bo przygotowujemy się intensywnie - zapewnia Fornalczyk.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty