Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport
Reklama
argum.eu
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Pogoni rozpoczną dziś występy w eliminacjach Ligi Konferencji Europy.
Portowcy, w swoich poprzednich pucharowych startach, nie licząc rozgrywanego przed laty w przerwie letniej Pucharu Intertoto nie odnieśli jeszcze zwycięstwa i żegnali się z europejskimi rozgrywkami na swojej pierwszej przeszkodzie.

21 lat temu Duma Pomorza została wyeliminowana w Pucharze UEFA przez Fylkir Reykjavik i kibice liczą teraz na zmazanie pucharowej plamy w starciu z innym islandzkim zespołem.

Kacper Smoliński, pomocnik Pogoni nie lekceważy dzisiejszego rywala, ale jest przekonany o sukcesie swojej drużyny: - Mamy świadomość naszej wartości, że jesteśmy dobrą drużyną, to jest dla nas pierwsza runda pucharów. W zeszłym roku trafiliśmy na mocną drużynę, teraz poznamy tę drużynę w pierwszym meczu i myślę, że będzie fajne widowisko dla kibiców. Czujemy ich wsparcie, w tym meczu nie będzie inaczej, więc będziemy w czwartek schodzić z boiska wygrani.

Mecz piłkarzy Pogoni z KR Reykjavik, w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy, rozpocznie się o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Kacper Smoliński, pomocnik Pogoni nie lekceważy dzisiejszego rywala, ale jest przekonany o sukcesie swojej drużyny.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty