Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kibice Pogoni mogą już dziś kupić bilety na premierowy mecz szczecinian z Widzewem Łódź w ekstraklasie. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 12.
Kibice Pogoni mogą już we wtorek kupić bilety na premierowy mecz szczecinian z Widzewem Łódź w ekstraklasie. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się o godzinie 12. Bilety można nabywać w kasach stadionu przy ulicy Twardowskiego oraz on-line. Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl.

Ceny wejściówek są takie same jak w ubiegłym sezonie. Najtańsze bilety ulgowe dla dzieci do 13. roku życia na sektor rodzinny kosztują 5 złotych a najdroższe są normalne po 50 złotych na trybunę VIP. Kupujący jednorazowo mogą nabyć maksymalnie 10 biletów. W dniu meczu wejściówki nabywane w kasach będą o 5 złotych droższe. Inauguracyjne spotkanie rozgrywek o mistrzostwo Polski piłkarzy Pogoni z beniaminkiem ekstraklasy Widzewem Łódź odbędzie się 17 lipca o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty