Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Niemiecki szkoleniowiec - po raz ostatni - poprowadził szczecińską drużynę w sobotnim meczu ekstraklasy z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, zakończonym remisem 2:2.
Portowcy pod wodzą 50-letniego trenera - dwa razy z rzędu - zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski.

Rozpoczynając pracę w Szczecinie w listopadzie 2017 roku, Duma Pomorza zajmowała ostatnią lokatę w tabeli. Po czterech i pół roku, Niemiec zostawia granatowo-bordowych na trzecim miejscu.

Po sobotnim spotkaniu ze spadkowiczem z ekstraklasy Kosta Runjaić podziękował kibicom Pogoni, przemawiając w języku polskim: - Witam Portowcy, to jest bardzo emocjonalny moment dla mnie. Chcę wam bardzo podziękować za to, co za nami, a co daje nadzieję na przyszłość. Dziękuję za zaufanie, wsparcie i za ten cudowny czas, który tu z wami spędziłem.

Do upragnionego przez kibiców tytułu mistrza Polski, piłkarzy Pogoni prowadzić będzie teraz szwedzki trener Jens Gustafsson. Kosta Runjaić w nowym sezonie będzie natomiast szkoleniowcem piłkarzy Legii Warszawa.
Po sobotnim spotkaniu ze spadkowiczem z ekstraklasy Kosta Runjaić podziękował kibicom Pogoni, przemawiając w języku polskim.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty