Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. www.facebook.com/kpschemikpolice
Fot. www.facebook.com/kpschemikpolice
Fot. Biuro prasowe Chemika Police
Fot. Biuro prasowe Chemika Police
Fot. Biuro prasowe Chemika Police
Fot. Biuro prasowe Chemika Police
Po mistrzowskim tytule czas na przyjemności. Siatkarki Grupy Azoty Chemik Police odwiedziły w poniedziałek siedzibę głównego sponsora i właściciela klubu Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police SA.
Złota drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym i prezesem polickiego klubu Pawłem Frankowskim spotkała się z prezesem firmy Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police SA Mariuszem Grabem oraz z członkami zarządu. Obie strony wymieniły się prezentami i upominkami.

Jak mówią złote zawodniczki Chemika - przyjmująca Martyna Czyrniańska i środkowa Katarzyna Połeć - wizyta i rozmowy przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. - Bardzo miłe spotkanie i fajnie było porozmawiać. Jak najbardziej na plus. Była mała wymiana. Prezes dostał od nas pamiątkowe zdjęcia i koszulki, a my dostałyśmy kwiatki i gratulacje. Na co dzień nie widujemy prezesów Grupy Azoty, więc to duży zaszczyt, że możemy się spotkać i porozmawiać. Jest super - powiedziały zawodniczki.

Zadowoleni mogli być także pracownicy Zakładów, bowiem po części oficjalnej w gabinecie prezesa zawodniczki były do dyspozycji kibiców Chemika w holu budynku. Pracujący w zakładzie fani polickiej drużyny mogli zebrać autografy oraz zrobić zdjęcia z siatkarkami na tle Pucharu za zdobycie Mistrzostwa Polski.
Jak mówią złote zawodniczki Chemika - przyjmująca Martyna Czyrniańska i środkowa Katarzyna Połeć - wizyta i rozmowy przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty