Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni rozegrają w sobotę swój ostatni wyjazdowy mecz w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie nad morzem zmierzą się z Lechią Gdańsk w przedostatniej kolejce Ekstraklasy.
Portowcy w tym roku na boiskach rywali są niepokonani i chcą podtrzymać dobrą serię w Gdańsku. Ekipa trenera Kosty Runjaića na wyjeździe z sześciu dotychczas rozegranych pojedynków cztery wygrała a dwa zremisowała.

Paweł Stolarski obrońca Pogoni i były zawodnik Lechii liczy na komplet punktów granatowo-bordowych w sobotnim spotkaniu.

- Spędziłem w Lechii cztery lata, także znam ten klub jak własną kieszeń. Natomiast to już jest przeszłość, zdajemy sobie sprawę o co to jest mecz, także w grę wchodzą tylko i wyłącznie trzy punkty. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, bo zarówno my, jak i Lecha gramy o najwyższe cele. Myślę, że będzie to bardzo ciekawe widowisko. Chcemy zagrać ofensywną piłkę i zdobyć o jedną bramkę więcej od przeciwnika - mówił Stolarski.

Mariusz Malec - obrońca Pogoni - z szacunkiem i uznaniem wypowiada się
o napastnikach Lechii, ale podkreśla, że w Gdańsku liczy na zwycięstwo swojej drużyny.

- Przeciwnicy są w bardzo dobrej dyspozycji, musimy na nich uważać. Czeka nas ciężkie zadanie, musimy zagrać dobrze w defensywie i ofensywie. Jedziemy tam po zwycięstwo, nikogo się nie boimy. Musimy pokazać swoją wartość i wygrać ten mecz - powiedział Malec.

Sobotni mecz Lechii z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 20 na stadionie w Gdańsku.
Paweł Stolarski obrońca Pogoni i były zawodnik Lechii liczy na komplet punktów granatowo-bordowych w sobotnim spotkaniu.
Mariusz Malec - obrońca Pogoni - z szacunkiem i uznaniem wypowiada się o napastnikach Lechii, ale podkreśla, że w Gdańsku liczy na zwycięstwo swojej drużyny.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty