Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Grupa Azoty Chemik Police
Fot. Grupa Azoty Chemik Police
Zajmująca drugie miejsce w tabeli drużyna trenera Jacka Nawrockiego zmierzy się w niedzielę z trzecią w rozgrywkach Legionovią Legionowo.
Mistrzynie Polski chcą wieczorem przerwać serię 10 zwycięstw z rzędu zawodniczek Legionovii, które po raz ostatni w lidze przegrały 24 października u siebie 0:3 z policzankami.

Niedzielne spotkanie będzie wyjątkowe dla środkowej Chemika Igi Wasilewskiej, która wcześniej grała w Legionowie i dziś chce pokonać swoją byłą drużynę.

- Dla mnie szczególny. W kuluarach się droczę ze znajomymi z Legionowa czy nawet z klubu, ale na parkiecie nie ma sentymentów. Prywatnie bardzo im kibicuję i cieszę się z ich formy. My mamy jednak zamiar nie dać im tego kolejnego zwycięstwa. Mamy przewagę, że gramy u nas. Myślę, że czeka nas naprawdę fajne spotkanie, a nam bardzo potrzebne są punkty i to ich komplet - przekonuje Wasilewska.

Mecz Chemika z Legionovią Legionowo rozpocznie się o godzinie 20.30 w hali Zespołu Szkół przy ulicy Siedleckiej w Policach. Spotkanie siatkarek będziemy relacjonować od 21.05 w niedzielnej sportowej audycji "Z Boisk i Stadionów".
- Mamy przewagę, że gramy u nas. Myślę, że czeka nas naprawdę fajne spotkanie, a nam bardzo potrzebne są punkty i to ich komplet - przekonuje Wasilewska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty