Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Obronić twierdzę Szczecin to zadanie piłkarzy Pogoni na niedzielny mecz ze Śląskiem Wrocław w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie są niepokonani na swoim boisku w tym sezonie ekstraklasy. Ekipa trenera Kosty Runjaića wygrała u siebie pięć spotkań i zanotowała jeden remis.

Napastnik Dumy Pomorza Piotr Parzyszek docenia postawę wrocławskiej drużyny, ale liczy na udany występ granatowo-bordowych i komplet punktów. - Na pewno to dobry przeciwnik, który ma swój styl i trochę inny system. Myślę, że to będzie ciężki mecz, ale pokazywaliśmy, że jesteśmy mocni u siebie. Prezentujemy taki styl, który chce widzieć sztab trenerski i styl, który podoba się kibicom. Będziemy atakować i zobaczymy, do czego będziemy w stanie dążyć - mówi Parzyszek.

Niedzielne spotkanie piłkarzy Pogoni ze Śląskiem Wrocław rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Napastnik Dumy Pomorza Piotr Parzyszek docenia postawę wrocławskiej drużyny, ale liczy na udany występ granatowo-bordowych i komplet punktów.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty