Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Kacper Smoliński. Fot. Pogoń Szczecin
Kacper Smoliński. Fot. Pogoń Szczecin
Piłkarze Pogoni pomimo niezbyt dobrych ostatnio wyników nadal cieszą się zaufaniem trenerów reprezentacji. Byli i obecni gracze szczecińskiej drużyny otrzymali powołania do kadry.
Kacper Smoliński znalazł się w kadrze do lat 21 na październikowe mecze eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Węgrami i San Marino. Pomocnik Pogoni we wrześniowych meczach młodzieżowej kadry grał w wyjściowym składzie i strzelił jedynego gola w przegranym 1:2 meczu z Izraelem.

Oprócz Smolińskiego w młodzieżowej reprezentacji Polski - prowadzonej przez byłego zawodnika, trenera i dyrektora sportowego Pogoni, Macieja Stolarczyka - powołani zostali także byli piłkarze Dumy Pomorza: Adrian Benedyczak i Sebastian Walukiewicz oraz wypożyczeni przez szczeciński klub do Górnika Łęczna, Kryspin Szcześniak i Marcel Wędrychowski.

Młodzi polscy piłkarze z Węgrami zmierzą się 8 października w Segedynie, a cztery dni później w Kielcach zagrają z San Marino.

Kacper Kozłowski został powołany do piłkarskiej reprezentacji Polski trenera Paulo Sousy na mecze eliminacji Mistrzostw Świata z San Marino i Albanią, natomiast napastnik Pogoni, Luka Zahović znalazł się w szerokim składzie kadry Słowenii na mecze eliminacji Mundialu z Maltą i Rosją.
Relacja Artura Dyczewskiego [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty