Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Realizacja: Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Sztab Paulo Sousy kontaktował się z Damianem Dąbrowskim. Zawodnik potwierdza, że telefon z otoczenia selekcjonera był, ale konkretów brak.
Kapitan Pogoni Szczecin podkreślił w rozmowie z reporterem Radia Szczecin, że chociaż z orłem na piersi wystąpić chce, to nie skupia na tym zbyt mocno swojej uwagi.

Kibice Pogoni Szczecin o powołaniu dla "Dąbka" mówią już od dawna. Czasami te głosy do mnie trafiają - komentuje piłkarz. - Ja jestem takim człowiekiem, że unikam czytania w Internecie, staram się tego unikać. Uważam, że to mi pomaga. Nie da się kompletnie od tego odciąć. Znajomi zawsze gdzieś dadzą znać, że pojawił się jakiś artykuł. Nie da się kompletnie od tego odciąć, ale to tylko dodaje sił i wiary w siebie. To pokazuje, że jest się na dobrym kierunku i że trzeba pracować dalej.

Przed Damianem Dąbrowskim kolejne wyzwania. Wieczorem wyprowadzi jedenastkę Pogoni Szczecin do arcyważnego spotkania w Lidze Konferencji Europy z chorwackim NK Osijek. Relacja z tego meczu na antenie Radia Szczecin.
Kibice Pogoni Szczecin o powołaniu dla "Dąbka" mówią już od dawna. Czasami te głosy do mnie trafiają - komentuje piłkarz.
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty