Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
29 piłkarzy wzięło udział w pierwszym w Nowym Roku treningu Błękitnych Stargard. W inauguracyjnych zajęciach drugoligowca na euroboisku ze sztuczną nawierzchnią uczestniczył nowy zawodnik Adrian Kwiatkowski.
22-letni pomocnik grał w Błękitnych w sezonie 2018/2019 a następnie przeszedł do Bytovii Bytów. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek występował w Olimpii Grudziądz. Kwiatkowski podpisał ze stargardzkim klubem półtoraroczny kontrakt.

W zespole trenera Tomasza Grzegorczyka ćwiczyli także testowani bramkarz pierwszoligowej Odry Opole Tobiasz Weinzettel i obrońca trzecioligowego Podhala Nowy Targ Daniel Wajsak. W ramach przygotowań do rundy wiosennej 2. ligi piłkarze Błękitnych będą trenować na swoim stadionie przy ulicy Ceglanej oraz na lekkoatletycznym obiekcie Pomorza Stargard, gdzie odbędą się testy wydolnościowe. Piłkarze pojadą także na obóz sportowy do Rewala i rozegrają 7 spotkań sparingowych.

Rywalami stargardzian w kontrolnych meczach będą między innymi piłkarze Floty Świnoujście, Polonii Środa Wielkopolska i Chemika Police. Tegoroczne zmagania w 2. lidze piłkarze Błękitnych rozpoczną 27 lutego w Stargardzie spotkaniem z rezerwami Śląska Wrocław.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty