Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. www.chemik-police.com
Fot. www.chemik-police.com
Siatkarki Grupa Azoty Chemik Police niepokonane w turnieju grupy E Ligi Mistrzyń w Novarze. Policzanki pokonały w środę po kapitalnej grze jednego z faworytów tych elitarnych rozgrywek Dynamo Kazań 3:0 w setach do 21, 22 i 18.
To drugie zwycięstwo mistrzyń kraju w drugim meczu turnieju we Włoszech. MVP środowego spotkania z rosyjskim zespołem została wybrana środkowa Chemika Iga Wasilewska. W ostatnim meczu turnieju grupy E Ligi Mistrzyń zespół prowadzony przez Przemysława Kawkę zastępującego zakażonego koronawirusem trenera Ferhata Akbasa zmierzy się w czwartek z Igor Gorgonzola Novara. Włoska drużyna tak jak mistrzynie Polski ma na swoim koncie dwa zwycięstwa bez straty seta.

W ekipie triumfatora ostatniej edycji Ligi Mistrzyń z 2019 roku występuje była zawodniczka Chemika Malwina Smarzek-Godek. Środkowa polickiej drużyny Agnieszka Kąkolewska przyznaje, że dobrze zna nie tylko koleżankę z reprezentacji Polski, ale także pozostałe siatkarki włoskiej Novary.

- To zespół kompletny i nic nie pozostaje, jak tylko walczyć - podkreśla Kąkolewska.

Wieczorny mecz siatkarek Grupa Azoty Chemik Police z Igor Gorgonzola Novara o pierwsze miejsce w turnieju grupy E Ligi Mistrzyń rozpocznie się o godzinie 20.30
Środkowa polickiej drużyny Agnieszka Kąkolewska przyznaje, że dobrze zna nie tylko koleżankę z reprezentacji Polski, ale także pozostałe siatkarki włoskiej Novary.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty