Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Szczecińskie akcenty w wieczornej rywalizacji biało-czerwonych z Włochami. Piłkarska reprezentacja Polski zagra z nimi w ramach Ligi Narodów.
W pierwszym składzie najprawdopodobniej pojawią się szczecinianin Kamil Grosicki oraz były obrońca Pogoni Szczecin - Sebastian Walukiewicz. Dla 20-latka będzie to drugi występ w narodowych barwach. Oczekujemy odważnej reprezentacji Polski - mówili goście audycji "Halo, Stadion".

Dziennikarz Polsatu Sport Marcin Feddek podkreślał, żeby powtórzyć dobre momenty z poprzedniego starcia z Finlandią. - W takim spotkaniu będę oczekiwał, że Polacy przynajmniej momentami będą grali w piłkę, jak z Finami. Przynajmniej będą starali się zepchnąć Włochów do obrony i rozegrać dobry atak pozycyjny, bo na pewno Włosi nam na to pozwolą - powiedział Feddek.

W pierwszym składzie może pojawić się były piłkarz Pogoni Sebastian Walukiewicz. W Cagliari dobrze poznał włoską piłkę - komentuje Maciej Chudzik z portalu dumapomorza.pl. - Gra w lidze włoskiej i doświadczenie zbierane w Serie A, znajomość rywali, z którymi będzie musiał walczyć Sebastian Walukiewicz, to są wszystkie te elementy, które składają się nam na to, że Sebastiana zobaczymy w wyjściowym składzie.

W tabeli po dwóch seriach gier prowadzą Włosi z dorobkiem 4 punktów. "Biało-Czerwoni" zgromadzili do tej pory o jeden punkt mniej i plasują się na 3. pozycji. Mecz reprezentacji Polski z Włochami rozpocznie się w Gdańsku o 20.45. Będzie można go oglądać na antenie Telewizji Polskiej.
Dziennikarz Polsatu Sport Marcin Feddek podkreślał, żeby powtórzyć dobre momenty z poprzedniego starcia z Finlandią.
W pierwszym składzie może pojawić się były piłkarz Pogoni Sebastian Walukiewicz. W Cagliari dobrze poznał włoską piłkę - komentuje Maciej Chudzik z portalu dumapomorza.pl.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty