Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Nowe zalecenia epidemiologiczne, dotyczące organizacji meczów wprowadza Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie.
Regulacje dotyczą spotkań ligowych i pucharowych od najniższych klas rozgrywkowych, aż do IV ligi włącznie.

- Ograniczamy ilość publiczności na obiektach; maksymalnie żeby było nie więcej niż 150 osób. Zajmowanie miejsc: co czwarte, sprzedaż biletów powinna być drogą elektroniczną, żeby unikać kontaktu w bezpośredniej sprzedaży. Kibice, którzy wchodzą na obiekt powinni być w maseczkach i dopiero po wejściu na obiekt mogą maseczki zdjąć - mówi Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie.

Obostrzenia w niższych klasach rozgrywkowych dotyczą także konieczności dezynfekowania szatni po każdorazowym korzystaniu z nich przez poszczególne drużyny.

Nowe regulacje obowiązywać będą aż do odwołania.
- Zajmowanie miejsc: co czwarte, sprzedaż biletów powinna być drogą elektroniczną, żeby unikać kontaktu w bezpośredniej sprzedaży. Kibice, którzy wchodzą na obiekt powinni być w maseczkach i dopiero po wejściu na obiekt mogą maseczki zdjąć - mówi Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty