Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Z zespołu w przerwie letniej odeszła reprezentantka kraju Roksana Ratajczyk, którą zastąpi Kamerunka, Christiana Mpeh Bissong. https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin/
Z zespołu w przerwie letniej odeszła reprezentantka kraju Roksana Ratajczyk, którą zastąpi Kamerunka, Christiana Mpeh Bissong. https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin/
Piłkarki nożne Olimpii są już gotowe do rozpoczęcia nowego sezonu rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianki po porannym treningu wyruszyły w podróż do Sosnowca, gdzie w sobotę zmierzą się z Czarnymi w inauguracyjnym meczu ekstraligi kobiet.
Z zespołu w przerwie letniej odeszła reprezentantka kraju Roksana Ratajczyk, którą zastąpi Kamerunka, Christiana Mpeh Bissong. Oprócz Kamerunki do olimpijek dołączyły także Monika Kędzierska, Weronika Szymaszek i bramkarka Natalia Piątek.

Po wyleczeniu kontuzji do składu powraca także Anaida Shahbazyan. Trener Olimpii Adam Gołubowski przyznaje, że jego zawodniczki w nowym sezonie będą walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli rozgrywek.

- Grać o jak najwyższe cele, mieć z tego przyjemność. Najwyższe miejsce w historii ekstraligi w tej chwili Olimpii to jest szósta pozycja. My na pewno chcemy być wyżej i zapisać się w historii jako numer jeden w tym sezonie, więc plan minimum to jest piąte miejsce. To jest od pierwszej kolejki oczywiste, że gramy z każdym o trzy punkty i ja jestem takim trenerem, który zawsze stara się wpompować w zespół - najpierw w siebie - wiarę w to, że gramy o mistrza Polski - zapewnił Adam Gołubowski.

Premierowy mecz Olimpii Szczecin z Czarnymi odbędzie się w sobotę o godz. 13 w Sosnowcu.
Trener Olimpii Adam Gołubowski przyznaje, że jego zawodniczki w nowym sezonie będą walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli rozgrywek.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty