Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

W sobotę 21 piłkarzy wzięło udział w inauguracyjnych zajęciach szczecińskiej drużyny. źródło: https://pogonszczecin.pl/newsy/
W sobotę 21 piłkarzy wzięło udział w inauguracyjnych zajęciach szczecińskiej drużyny. źródło: https://pogonszczecin.pl/newsy/
Przygotowania Pogoni do rozgrywek o mistrzostwo Polski w sezonie 2020/2021 rozpoczęte. 21 piłkarzy wzięło w sobotę udział w inauguracyjnych zajęciach szczecińskiej drużyny.
Wśród ćwiczących zawodników byli nowi gracze: Portugalczyk Luis Mata i 17-letni Mariusz Fornalczyk. W ekipie trenera Kosty Runjaića zabrakło natomiast Benedikta Zecha, Sebastiana Kowalczyka, Bartłomieja Mruka oraz kontuzjowanych Igora Łasickiego, Marcela Wędrychowskiego i Adriana Benedyczaka.

Indywidualnie ćwiczyli natomiast David Stec i Jakub Bartkowski.

Zech i Kowalczyk dołączą do trenującego w Kołbaskowie zespołu w niedzielę. W poniedziałek portowcy pojadą na zgrupowanie do Opalenicy, które potrwa do 9 sierpnia. Podczas pobytu na obozie Duma Pomorza rozegra dwa kontrolne spotkania z Zagłębiem Lubin.

Wcześniej planowano jeden sparing z miedziowymi, ale sztaby szkoleniowe obu drużyn uzgodniły rozegranie dwóch pojedynków, które odbędą się 7 sierpnia.

Zmagania w Ekstraklasie piłkarze Pogoni Szczecin rozpoczną 22 sierpnia pod Wawelem od konfrontacji z Cracovią Kraków

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty