Szczecińska Lista Przebojów
Radio SzczecinRadio Szczecin » Szczecińska Lista Przebojów
Only Wanna Be With You (Pokemon 25 Version)
POST MALONE
video >>


„Only Wanna Be with You” to piosenka z repertuaru grupy Hootie and the Blowfish. Oryginał pochodzi z roku 1995. Post Malone wydał swoją wersję z okazji 25 urodzin franczyzy Pokemon. Wersja ta zyskała bardzo dobre recenzje. ,,Post Malone wraca do gry" napisał Billboard. ,,Talent Post Malone’a jest niezaprzeczalny, a w tym przypadku oddaje sprawiedliwość hitowi z przeszłości tym świetnym coverem" stwierdził ThisSongIsSick.
Fireworks
PURPLE DISCO MACHINE feat. MOSS KENA & THE KNOCKS
video >>


Pod pseudonimem Purple Disco Machine ukrywa się Tino Schmidt znany też jako Tino Piontek, niemiecki didżej i producent muzyczny. Sukces osiągnął hitem ,,Hypnotized", zrobionym z brytyjską grupą Sophie & The Giants (5 razy na miejscu pierwszym naszej listy). Swoją najnowszą piosenkę Purple Disco Machine nagrał z Mossem Keną, brytyjskim wokalistą i autorem piosenek oraz nowojorskim duetem electro The Knocks. Piosenka ,,Fireworks" promuje drugi album Purple Disco Machine.
Cover Me In Sunshine
PINK & WILLOW SAGE HART

Pink już śpiewała ze swoją córką Willow Sage Hart w 2018 roku, gdy razem nagrały nową wersję piosenki „A Million Dreams” z filmu „Król rozrywki”. Teraz 9-letnia Willow znów zaśpiewała ze swoją mamą całkiem nową piosenkę ,,Cover Me In Sunshine".

Remember Where You Are
JESSIE WARE
video >>


Doskonałe recenzje zebrał najnowszy album Jessie Ware ,,What’s Your Pleasure”. Krytycy muzyczni uznali, że to nie tylko najlepszy album w dorobku tej angielskiej piosenkarki, ale w ogóle jedna z najlepszych płyt ostatnich lat. Płyta przyniosła już całą serię niesamowitych singli m.in. notowane na naszej liście ,,Save A Kiss” czy ,,Spotlight”. Kolejną singlową propozycją z tego albumu jest kończącą całą płytę piosenka ,,Remember Where You Are”.
All You Ever Wanted
RAG'N'BONE MAN
video >>


Rory Graham, czyli Rag’n’Bone Man to brytyjski piosenkarz, który dosyć późno przebił się na szczyty list przebojów. W styczniu tego roku skończył 36 lat. Sukces przyniosła mu piosenka ,,Human”. Wysoko notowany był także kolejny singiel ,,Skin”. Oba te tytuły trafiły na pierwsze miejsce listy przebojów Radia Szczecin (w 2016 i 2017 roku). Popularnością cieszyła się także piosenka ,,Giant” nagrana przez Rag’n’Bone Mana z Calvinem Harrisem (nr 2 na naszej liście w lutym 2019 roku). Teraz Rag’n’Bone Man otwiera nowy rozdział swojej kariery singlem ,,All You Ever Wanted”. To zapowiedź jego nowego, drugiego albumu w karierze, cztery lata po debiutanckiej płycie ,,Human”.
New Love
SILK CITY feat. ELLIE GOULDING
video >>


Duet Silk City powraca po 3 latach z nowym singlem „New Love”, nagranym z Ellie Goulding. Silk City tworzą dwa uznani producenci muzyczni Mark Ronson i Diplo. Nazwali się tak po knajpie z Filadelfii, w której tych dwóch spotkało się po raz pierwszy 20 lat temu. Silk City to celebracja klasycznej muzyki tanecznej. Po dekadach znajomości Diplo i Ronson w 2018 roku zaczęli współpracę, żeby uczcić muzykę house, disco i dance. Ich singiel „Electricity” z Duą Lipą zdobył nagrodę Grammy i ma status platyny w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.
Kaonashi
DARIA ZAWIAŁOW
video >>

Daria Zawiałow szykuje swój trzeci album w dyskografii. Pierwszą singlową zapowiedzią jest piosenka ,,Kaonashi”. ,,Tytuł jest zaczerpnięty z mojego ulubionego anime „Spirited Away: w Krainie Bogów”. Kaonashi to bóg bez twarzy, postać balansująca na pograniczu dobra i zła, która podąża za główną bohaterką Chihiro. Wysysający ludzkie uczucia Kaonashi budzi skrajne emocje, bo nie postrzega świata dualistycznie, a każde jego złe działanie jest relatywne. Mimo to pod warstwą mroku kryje się w nim również światło. I właśnie o takiej postaci opowiada ten utwór” – powiedziała Daria Zawiałow.
My Head & My Heart
AVA MAX
video >>


Ava Max umieściła już 7 piosenek na naszej liście. Wszystkie dotarły do czołowej dziesiątki, ale tylko ,,So Am I” notowana była na miejscu pierwszym. We wrześniu tego roku Ava Max wydała swój debiutancki album ,,Heaven & Hell”, na którym znalazły się wszystkie te przeboje (poza utworem ,,Alone Pt. II” nagranym z Alanem Walkerem). Teraz ukazała się reedycja tej płyty, zawierająca całkiem nowy utwór ,,My Head & My Heart”, bazujący na przeboju ATC ,,Around The World”, który z kolei powstał na bazie rosyjskiej piosenki ,,Pesenka” wykonywanej przez Ruki Vverh! Ava Max powiedziała o tym utworze: ,,Pracowałam nad tym nagraniem całą jesień i czekałam na właściwy moment, by je wypuścić. Cieszę się, że już jest!”.
Willow
TAYLOR SWIFT
video >>


Taylor Swift po raz drugi w tym roku zaskoczyła fanów, wydając płytę bez zapowiedzi. W lipcu na rynek trafił ,,Folklore”, teraz ,,Evermore”, który jest kontynuacją romantycznego klimatu muzycznego albumu ,,Foklore”. Na „Evermore” trafiło 15 utworów, w tym utwory nagrane z grupą HAIM, Bon Iverem i zespołem The National. ,,Odkąd skończyłam 13 lat, byłam bardzo podekscytowana perspektywą swoich 31. urodzin, bo to moja szczęśliwa liczba od tyłu – dlatego postanowiłam, że zrobię niespodziankę moim fanom właśnie teraz. Zawsze dostawałam od Was mnóstwo troski, wsparcia i ciepłych myśli na urodziny. Pomyślałam, że teraz Wy powinniście dostać coś ode mnie. Wiem, że te święta nie będą wesołe dla wszystkich. Niektórzy spędzą je samotnie. Jeśli ktokolwiek z Was szuka pocieszenia w muzyce, tak jak ja, „Evermore” jest dla Was”. Płytę promuje singiel z piosenką ,,Willow”.
Swimming In The Stars
BRITNEY SPEARS
video >>


2 grudnia, w dniu swoich trzydziestych dziewiątych urodzin Britney Spears wydała niespodziewanie nowy singiel ,,Swimming In The Stars”. Tym samym w ramach prezentu urodzinowego zostało spełnione jedno z życzeń piosenkarki. Britney Spears wielokrotnie notowana była na naszej liście, ale jeszcze nigdy u nas nie wygrywała. Najwyżej była na miejscu czwartym w roku 1999 ze swoim debiutanckim singlem ,,Baby One More Time”.
1234567