Szczecińska Lista Przebojów
Radio SzczecinRadio Szczecin » Szczecińska Lista Przebojów
Electric
KATY PERRY
video >>


To kolejna piosenka, która promuje składankę „Pokémon 25: The Album”. Album ten ma ukazać się jesienią tego roku. Wcześniej ukazał się już singiel ,,Only Wanna Be With You” Post Malone’a. Katy Perry jest fanką Pokémonów od dzieciństwa. W piosence „Electric” Katy śpiewa o radości, która pojawia się, gdy spełniamy swoje marzenia, przy wsparciu i miłości najbliższych przyjaciół. Katy Perry stworzyła „Electric” we współpracy z The Monsters & Strangerz, Jonem Bellionem, z którymi stworzyła singiel promujący album „Smile”, „Daisies” oraz Bruce’em Weignerem.
etc. (na disco)
sanah
video >>


W oczekiwaniu na jedną z najważniejszych płytowych premier tego roku otrzymaliśmy nowy singiel sanah. Piosenka „etc. (na disco)" to ukłon w stronę nieoczywistej elektroniki - nie pierwszy, jeżeli przypomnimy sobie "Proszę pana" z 2019 roku - ale zdecydowanie bardziej intrygujący. Album „Irenka" zawierać będzie także bardziej 'sanahową' wersję utworu.
Prawda o nas
SYLWIA GRZESZCZAK
video >>


Sylwia Grzeszczak na swoje urodziny wydała nowy singiel ,,Prawda o nas”. Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk, zawierający niepublikowane wcześniej filmy, pokazujące życie artystki. Zawiera ono zupełnie unikatowe materiały backstage’owe, ujęcia z jej życia prywatnego, emocje, które towarzyszą Sylwii w trasach koncertowych, na scenie, w domu…Dzieląc się tymi scenami z życia, daje swoim fanom niepowtarzalną szansę zajrzenia za jego kulisy. ,,W głowie przewijały mi się różne scenariusze. Jednak wybrałam ten najbardziej prawdziwy, naturalny i nie wyreżyserowany. Zostały zmontowane nagrania z mojego telefonu zza kulis koncertów, podróży i efekt już po próbnych kilkunastu sekundach utwierdził mnie w przekonaniu, że taki teledysk najbardziej odda charakter tej piosenki”. Piosenka zapowiada nowy, czwarty już solowy Sylwi Grzeszczak. Melodia ,,Prawdy o nas” narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane.
Bez ciebie
DAWID KWIATKOWSKI
video >>


„Bez Ciebie przyszło do mnie we śnie. Obudziłem się o 3 w nocy z melodią w głowie i wiedziałem już, o czym będzie ta piosenka. W naszych czasach łatwo jest nam coś zepsutego po prostu wymienić na nowe i zazwyczaj tak właśnie robimy. A co by się stało, jakbyśmy najpierw spróbowali naprawić to, co nie działa dobrze? Jaki byłby tego efekt? Spróbuj, zaryzykuj i daj drugą szanse temu, co przynosiło Ci szczęście. Właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel, z którym wracam po blisko 2 latach muzycznej ciszy” – powiedział Dawid Kwiatkowski.
Follow You
IMAGINE DRAGONS
video >>


Grupa Imagine Dragons wraca z pierwszymi premierowymi utworami od 2018 roku. Zespół zaprezentował dwa nowe utwory: „Follow You” oraz „Cutthroat”. Pierwszy z nich powstał w dość ciekawych okolicznościach. Wokalista Imagine Dragons, Dan Reynolds, był w drodze, aby podpisać papiery rozwodowe, gdy otrzymał zmieniającą wszystko wiadomość od żony. Para postanowiła odsunąć decyzję o rozstaniu. Dzięki temu małżeństwo przetrwało kryzys.
Kiedy powiem sobie dość
ROSALIE & CHLOE MARTINI
video >>


Rosalie Hoffman, dziewczyna urodzona w Berlinie, ale wychowana w Poznaniu. Tam uczyła się w szkole muzycznej. Zadebiutowała w roku 2016 epką ,,Enuff”. Znamy ją z takich piosenek jak ,,Spokojnie”, ,,Nie mów”, ,,Zapomniałam jak”. Teraz proponuje cover przeboju O.N.A. ,,Kiedy powiem sobie dość” z lat 90. To nagranie zrealizowała we współpracy z Chloe Martini. Dla obu ta piosenka O.N.A. jest bardzo ważna. Rosalie powiedziała: ,,To tekst, który stał się symbolem naszej młodości, choć ma już trochę lat, nadal jest bardzo aktualny. Agnieszka Chylińska wraz z Grzegorzem Skawińskim stworzyli ponadczasowy utwór, który wart jest nowych interpretacji i swoją siłą powinien dotrzeć do młodszego pokolenia”.
I Got Me
FOOTHILLS & BADJACK feat. KHEELA
video >>


Polski duet producencki Foothills znamy z przeboju ,,For Good”, nagranego z Dominique Le Mon. Teraz we współpracy ze szwedzkim didżejem i producentem muzycznym Badjackiem i wokalistką Kheelą proponują piosenkę ,,I Got Me”. Foothills tworzą Kamil Relikowski i Kamil Pankowski, działający wcześniej jako Diviners.
Faded Love
LEONY
video >>


Niemiecka piosenkarka Leony dała się poznać ze współpracy z didżejami, nagrywając m.in. z Vize i Imanbekiem nową wersję przeboju Modern Talking ,,Brother Louie”. Ostatnio u Alana Walkera i Vize zaśpiewała ,,Space Melody”. Teraz solo lansuje piosenkę ,,Faded Love”, opartą na melodii z hitu grupy O-Zone ,,Dragostea Din Tei" z 2004 roku.
Cliché
KAROLINA STANISŁAWCZYK
video >>


To zapowiedź debiutanckiego albumu Karoliny Stanisławczyk, który ma ukazać się wiosną tego roku. To jej kolejna piosenka wyprodukowana przez Don Juana, czyli Jonatana Chmielewskiego z duetu MIYO. Utwór „Cliché" nawiązuje stylistycznie do muzyki lat 80. Słychać w nim zresztą cytat muzyczny z przeboju grupy Bajm ,,Co mi panie dasz”. Karolina Stanisławczyk to 20-letnia wokalistka, pianistka i autorka tekstów. Początki jej kariery to udział w wielu konkursach wokalnych i przeglądach piosenek. Swój głos kształciła w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Obecnie pracuje nad debiutanckim albumem. Znajdą się na nim produkcje MIYO i Don Juana, USL (Under Sea Level Music), Black Kiss Records oraz młodego, świetnie zapowiadającego się producenta Mikołaja Urbaniaka. Obok autorskich piosenek, na płycie usłyszymy również dwa covery: „Cry Me A River" Justina Timberlake`a oraz „Zaopiekuj się mną" grupy Rezerwat.
A Million On My Soul (Remix)
MOSES & EMR3YGUL feat. ALEXIANE
video >>


Ta piosenka oryginalnie ukazała się już 3 lata temu. Kanadyjska piosenkarka Alexiane nagrała ją wówczas na potrzeby filmu ,,Valerian i miasto tysiąca planet”. Teraz na rynek trafił remiks, który przygotowali tureccy producenci Moses i EMR3YGUL.
1234567