Szczecińska Lista Przebojów
Radio SzczecinRadio Szczecin » Szczecińska Lista Przebojów
Call It Love
FELIX JAEHN & RAY DALTON
video >>


Felix Jaehn, bardzo popularny na całym świecie niemiecki DJ nagrał swój nowy singiel ,,Call It Love” we współpracy z amerykańskim piosenkarzem Rayem Daltonem. Raya Daltona znamy z takich hitów jak ,,Can’t Hold Us” z duetem Macklemore i Ryan Lewis, ,,Don’t Worry” z duetem Madcon a także solowego ,,In My Bones”. To kolejny bardzo przebojowy singiel wypuszczony przez Felixa Jaehna, który gościł ostatnio na naszej liście z piosenką ,,Rain In Ibiza”, nagraną z Calumem Scottem.
Don't Hurt Me (What Is Love)
YVES V & CONOR MAYNARD
video >>


Belgijski didżej Yves V i angielski piosenkarz Conor Maynard wzięli na warsztat stary hit Haddawaya z lat 90 ,,What Is Love”! Panowie po raz pierwszy pracowali ze sobą. Ich przeróbka zatytułowana ,,Don’t Hurt Me (What Is Love)” różni się sporo od oryginału. To bardzo udane przeniesienie eurodance’owego klasyka do współczesnych czasów.
Hypnotized
SOPHIE ELLIS-BEXTOR & WUH OH
video >>


Angielską piosenkarkę Sophie Ellis-Bextor znamy m.in. z przeboju ,,Groovejet” nagranego ze Spillerem. Potem były kolejne hity m.in. ,,Take Me Home”, ,,Murder On The Dancefloor”, a także ,,Not Giving Up On Love” z Arminem Van Buurenem. Teraz we współpracy ze szkockim didżejem Wuh Oh Sophie Ellis-Bextor powraca z nową piosenką ,,Hypnotized” utrzymaną w nieco modernistycznym, ale wciąż bardzo tanecznym stylu. Nakręcono do niej bardzo ciekawy, efektowny wizualnie teledysk.
Daj mi znać
OSKAR CYMS
video >>


Oskar Cyms jak wielu współczesnych młodych piosenkarzy zaczął swoją działalność muzyczną od wrzucania do sieci coverów. Brał też udział w różnych konkursach muzycznych, ale szeroka publiczność i to na całym świecie poznała go dzięki filmowemu hitowi Netflixa ,,365 dni: Ten Dzień”. Zaśpiewana w tym filmie przez Oskara Cymsa ballada „My Girl” stała się międzynarodowym przebojem, jedną z najczęściej sprawdzanych piosenek w serwisie Shazam, na całym świecie. Teraz Oskar Cyms wydał swój nowy polskojęzyczny utwór ,,Daj mi znać”.
ztb
FAVST & GIBBS
video >>


Wytwórnia QueQuality zapowiada premierę wyjątkowego wydawnictwa, na którym usłyszymy współpracujących z labelem artystów w najróżniejszych konfiguracjach. Pierwszym zwiastunem tej płyty jest ,ztb” Favsta i Gibbsa. Cały projekt rozpoczął się w ubiegłym roku od wyjazdu reprezentantów QueQuality na Maltę, gdzie powstało kilka utworów, wśród nich „Maltańskie tango" (ponad milion odsłon w serwisie YouTube), w którym pojawiają się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa i Szymi Szyms. Wtedy też zapadła decyzja, by projekt kontynuować.

„Na przestrzeni ostatnich miesięcy wynajmowaliśmy domy i apartamenty w lokalizacjach z dala od dużych miast i spotkaliśmy się w zróżnicowanym, koleżeńskim gronie, w luźnej atmosferze, aby tworzyć muzykę bez narzuconych wytycznych czy schematów. Odwiedziliśmy piękne miejsca w Beskidzie Niskim, na Dolnym Śląsku oraz na Warmii i Mazurach, z przerwą na plan zdjęciowy w słonecznym włoskim Bari oraz w oczekiwaniu na główny, wrześniowy wyjazd poza granicami kraju" – czytamy na oficjalnym kanale QueQuality.
Dirty Dancing
GLOCKENBACH feat. ADIS
video >>


Ich nazwiska i twarze nie są ważne - liczy się ich wizja. Glockenbach uważają siebie za producentów i artystów, za innowatorów dźwięku i bitu, za opowiadaczy historii oraz rewolucjonistów popu. Taka kreatywna filozofia zapewniła zespołowi reputację jednego z najbardziej ekscytujących nowych projektów sceny electro w Niemczech. Nazwany na cześć dzielnicy w centrum Monachium, anonimowy kolektyw producentów spędził kilka ostatnich lat na gromadzeniu wszechstronnie utalentowanego zespołu i budowaniu prężnej sieci w największych metropoliach świata - od Los Angeles i Nowego Jorku, przez Londyn i Paryż, po Sztokholm i Berlin. Działaniom tym Glockenbach zawdzięczają międzynarodowy rozgłos i popularność swojej muzyki, która łączy EDM, elektronikę oraz pop. Na to lato przygotowali niesamowity singiel ,,Dirty Dancing”, słodko-gorzki, klubowy utwór z pogranicza melancholii i euforii, w którym wokalnie udziela się piosenkarka oraz autorka tekstów z Islandii, Ásdís, znana ze m.in. ze współpracy z krakowskim didżejem Gromee (razem nagrali piosenkę ,,Worth It”, która w ubiegłym roku dotarła do siódmego miejsca naszej listy).
Adrenalina
MICHAŁ SZCZYGIEŁ
video >>


Pierwszy od roku nowy singiel Michała Szczygła, „Adrenalina” to kwintesencja tego, z czym kojarzy się lato. Relaks, zabawa i poczucie wolności. Michał Szczygieł wspólnie z Liker$ Music, czyli Karolem Serek oraz Pawłem Wawrzeńczykiem stworzyli numer z przebojowym beatem i melodyjnym refrenem. Nowemu singlowi towarzyszy wakacyjny klip, który powstał w światowej stolicy letnich imprez – Ibizie.
7 stan
FEEL
video >>


Zespół Feel powraca w swoim przebojowym stylu, dzięki któremu dał się wszystkim poznać na początku swojej kariery. Ich nowa piosenka ,,7 stan” opowiada o tym, że często nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co przyniesie nam świat. Każdy z nas niezależnie od wieku powinien pielęgnować w sobie 7 stan i nie powinien przejmować się sprawami, na które nie mamy wpływu. Utwór zapowiada nową płytę, która ukaże się jesienią. 2022 to rok jubileuszowy dla zespołu. To 15 lat hitów, tysiące przejechanych kilometrów i setki koncertów.
Dziewczyna z sąsiedztwa
WOLSKA & PIOTREK LEWANDOWSKI
video >>


Wolska ponownie nawiązała współpracę z Piotrkiem Lewandowskim, który był współkompozytorem jej debiutanckiego singla ,,Telefon”. Znany m.in. ze współpracy z Soblem i Pezetem Piotrek Lewandowski jest tym razem także współwykonawcą, bo ,,Dziewczyna z sąsiedztwa” to wspólny utwór Wolskiej i Piotrka. Patrycja Wolska zadebiutowała singlem ,,Telefon” w roku 2021. Nie tylko śpiewa, ale też komponuje i pisze teksty. Gra na skrzypcach, pianinie i ukulele. Już w wieku 3 lat rozpoczęła zajęcia teatralno-muzyczne, a kilka lat później zaczęła naukę gry na skrzypcach. Jako 8-latka napisała swoje pierwsze kompozycje. Występowała na wielu międzynarodowych konkursach w Europie. Obecnie może pochwalić się już ponad 200 napisanymi utworami, spośród których najbardziej znane to ,,Kaput!” i ,,Dobranocka”.
Osiedle
NATALIA SZROEDER
video >>


Jesienią ubiegłego roku Natalia Szroeder wydała swój drugi album, zatytułowany ,,Pogłos” Teraz na rynek trafił singiel ,,Osiedle”, który jest nawiązaniem do tej płyty. Piosenka utrzymana jest w tanecznym klimacie lat 80, który staje w kontrze do lirycznej warstwy tekstowej. ,,Niespełna siedem miesięcy po oddaniu w wasze ręce naszego albumu, chciałabym oddać jeszcze spóźnioną jego część. Czułam od długiego czasu, że drzemie w tej pogłosowej galaktyce jeszcze dużo potencjału i choć już bez „P”, to „Osiedle” właśnie z tego potencjału się zrodziło. Chyba mogę już zdradzić wam, że to jedna ze spóźnionych części. Będzie się jeszcze działo, będą niespodzianki. I to wkrótce” – powiedziała Natalia Szroeder. ,,Chciałam, by było tanecznie. I mimo klasycznie przemycającego między wersami i dźwiękami smuteczku, chyba jest całkiem tanecznie. Jak na mnie, hehe. Cieszę się, że już wkrótce będę mogła zobaczyć, jak tańczycie do tego pod sceną, zwłaszcza na moim ukochanym bridge’u”.
1234567