Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2010 - Migawka » Archiwum - 2010, luty
Nie, nie zamawialiśmy pogody, nie odtańczyliśmy szamańskiego tańca przywołującego słońce, nie było tez telefonów do Warszawy w sprawie poprawy aury. Ale była wręcz idealna. Na to my nie mieliśmy jednak wpływu, za to sprawa przedstawia się zupełnie inaczej jeżeli weźmiemy pod uwagę klimat pleneru. I chodzi tu nie o temperaturę powietrza, tylko miłą i sympatyczną atmosferę, w której aż chce się wziąć aparat do ręki. Tak też było - i tutaj akurat można wskazać odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. To oczywiście Państwo, słuchacze Migawki, którzy jak zawsze licznie i w dobrych humorach przybyli w niedzielny poranek aby wziąć udział w XIII Plenerze Fotograficznym Migawki. Bardzo Dziękujemy!!!
Nie zmieniamy harmonogramu audycji, więc, jak zwykle, tydzień po, siadamy wygodnie przed komputerem i oglądamy zdjęcia, które dotarły do naszej redakcji po niedzielnym spotkaniu. Naturalnie gorąco zachęcamy (choć temat zimny) do odwiedzin w dziale Galeria Migawki, aby obejrzeć fotografie zrobione przez słuchaczy nad Jeziorem Szmaragdowe (i nie tylko tam). To, mamy nadzieję, jak zawsze będzie świetna lekcja dla uczestników naszego pleneru: wszak od razu możemy sprawdzić, co zobaczyliśmy my i jak ma się to do prac innych. Wierzymy, że wzajemna inspiracja będzie dobrą wskazówką, w którym miejscu jesteśmy i ile jeszcze musimy się nauczyć, że pomoże w robieniu lepszych zdjęć po prostu.

Jeżeli zaś, Drogi Słuchaczu, nie byłeś jeszcze na Plenerze Fotograficznym Migawki, tym bardziej zapraszamy: obejrzyj, przekonaj się i przyjdź następnym razem aby w miłej atmosferze, w towarzystwie podobnych do Ciebie pasjonatów, popstrykać zdjęcia i czegoś się nauczyć w tej materii. Niech magnesem będzie też możliwość wypożyczenia i przetestowania obiektywów, które oferuje szczeciński salon Sigma ProCentrum, podczas ostatniego pleneru była taka możliwość, za co naturalnie dziękujemy.

Ponieważ zdjęć do omówienia było bardzo dużo (i świetnie, znaczy to bowiem, że cel został osiągnięty), poświęcamy temu całą audycję i polecamy się na ostatnią niedzielę lutego na kolejny plener...
MIGAWKA-Program z 6.02.2010
Posłuchaj programu Andrzeja Kutysa