Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2010 - Migawka » ARCHIWUM - 2010, styczeń
Co za niesamowity plener! Po pierwsze, Państwo, słuchacze Migawki, nie zawiedliście i po raz kolejny pobiliśmy frekwencyjny rekord, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy. A po drugie, chociaż obawialiśmy się, że tak duża liczba fotografujących na niewielkiej przestrzeni, może w efekcie oznaczać chaos, to jednak tak się nie stało i w miarę sprawnie to wszystko przebiegło. Może nie idealnie, ale czytając Państwa maile po plenerze, z satysfakcją możemy stwierdzić, że spotkanie w Willi Lentza można zaliczyć do udanych.

Dziękujemy szczecińskiemu Foto Studio 535 i Sigmie ProCentrum Szczecin za ogromną pomoc w organizacji pleneru!
Naturalnie w tej Migawce podsumowujemy nasze ostatnie spotkanie. Tym razem pokusiliśmy się o zbiór raczej ogólnych uwag, niż szczegółowe odnoszenie się do poszczególnych zdjęć. Wymusił to po prostu temat naszego spotkania, jego specyfika, szczególnie, że trzeba by było rozmawiać o czymś tak nieuchwytnym jak odczucie piękna. A jednemu przecież podoba się to, co z kolei do innego kompletnie nie przemawia, za to ceni coś innego. I tak dalej i tym podobne. Tak więc polecamy, jak zawsze, Państwa uwadze Galerię Migawki, najlepiej samemu wyrobić sobie zdanie, my uważamy, że wśród prac nadesłanych po XII Plenerze jest naprawdę bardzo wiele wartych uwagi.

A na początku audycji słuchamy, jak to w Willi Lentza w niedzielę 3 stycznia 2010 roku było...
MIGAWKA-Program z 09.01.2010
Posłuchaj programu Andrzeja Kutysa