Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2009 - Migawka » Archiwum 2009, kwiecień
W pierwszych słowach oczywiście pragniemy złożyć Państwu Najserdeczniejsze Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Mamy nadzieję, że będą także obfitowały w piękne fotografie (na przykład magnolii, patrz: Aktualności Migawki). A że do naszego miasta zawitała wiosna, chwila jest wręcz idealna, aby się trochę rozruszać na dworze z aparatem przy boku. O tej porze roku często też myślimy o porządkach, może więc także warto zadbać o nasz sprzęt do fotografowania.
W tej audycji zapoznajemy się więc z arsenałem przyborów niezbędnych do utrzymania naszego sprzętu w należytym porządku. Rozmawiamy też o "strasznym" temacie czyszczenia matrycy. Wielu z nas na samą myśl, że można spróbować to zrobić samodzielnie, cierpnie skóra. Ryzykować czy wysyłać do serwisu, który jednak jest daleko i trzeba się wtedy obyć bez aparatu? W audycji próbujemy odpowiedzieć na to, niełatwe przyznajmy, pytanie.

Studio Polskiego Radia Szczecin odwiedzili także goście z Uniwersytetu Trzeciego Wieku i udowodnili, że zdjęcia można robić w każdym wieku!
MIGAWKA-Program z 11.04.09
Posłuchaj programu z 11 kwietnia 2009 roku