Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2012 - Migawka » ARCHIWUM 2012, styczeń
Ależ to się wszystko dobrze "poskładało": Migawka na żywo w Radiu Szczecin - i to z rozpoczęcia Pleneru i z okazji premiery naszego kalendarza na 2012 rok. Do "Magii Świateł", czyli tematu naszego 36 spotkania wrócimy za tydzień, gdy będziemy omawiać nadesłane przez Państwa zdjęcia.

Teraz cieszymy się z najnowszej prezentacji prac, jakie udało się "ustrzelić" na naszych Plenerach. Nie było łatwo wybrać, wiele fotografii na to zasługiwało, ale musieliśmy zdecydować się na 12 zdjęć. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy uczestnicy naszych Plenerów czują się docenieni, bo to dzięki Wam, wspaniałej atmosferze naszych spotkań, mogliśmy wydać ten kalendarz. W tym roku to oficjalny kalendarz Radia Szczecin, więc dziękujemy prezesowi naszej rozgłośni, Adamowi Rudawskiemu, że było to możliwe.

W audycji rozmawiamy z Autorami zdjęć z kalendarza, ale i czekamy na piękne fotografie z naszego 36 Pleneru. Minęły 3 lata - ależ ten czas minął! - i nieraz wpisywaliśmy się w to, co dzieje się w Szczecinie. Teraz nasze miasto po raz kolejny walczy o miano najpiękniej oświetlonego w Polsce - dlatego "Magia Świateł". Bardzo cieszymy się, że zaproszenie do tej Migawki przyjął także prezydent Szczecina Piotr Krzystek, który zaprosił do robienia zdjęć podczas 36 Pleneru Migawki i głosowania w plebiscycie.
MIGAWKA-Program z 07.01.12
Posłuchaj audycji z 7 stycznia 2012 roku.