Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, listopad
Zgodnie z obietnicą z zeszłego tygodnia, kontynuujemy temat HDR-ów. Tym razem - i tak jak zapowiadaliśmy - zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Markiem Dudą, twórcą programu Machinery HDR. Przyznajemy uczciwie, że nam w redakcji Migawki bardzo to oprogramowanie przypadło do gustu, a można je sobie wypróbować i ściągnąć wersję próbną ze strony www.machineryhdr.com. Co dla nas niezwykle istotne i budujące, to fakt, że - tak jak piszemy w tytule - Polak potrafi stworzyć naprawdę przydatne narzędzie dla amatora fotografii. W wywiadzie pytamy zarówno o techniczne aspekty zagadnienia, jak i o tę nieszczęsną złą sławę, jaka ciągnie się za HDR. Naszym zdaniem, z czym zgadza się Marek Duda, bynajmniej nie musi to być synonim kiczu i "obciachu".

Zapraszamy do wysłuchania audycji i przypominamy, że czekamy na Państwa zdjęcia wykonane w technice HDR. Autorzy dwóch najciekawszych prac otrzymają pełne wersje programu Machinery HDR. Czekamy na prace do 10 grudnia - tematyka dowolna, może ich być maksymalnie 9, dłuższy bok ma mieć 800 pikseli.
MIGAWKA-Program z 19.11.2011
Posłuchaj audycji z 19 listopada 2011 roku.