Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, lipiec
Być może Państwo zdziwią się, że najnowszą audycję publikujemy w internecie jeszcze przed premierą na antenie Polskiego Radia Szczecin, ale z racji wyjątkowej daty naszego najnowszego pleneru, wydaje nam się to uzasadnione. Bo spotykamy się w sobotę (zamiast dzień później, w ostatnią niedzielę miesiąca) 30 lipca o godzinie 16 przy Moście Długim w Szczecinie. Chcemy więc dać naszym słuchaczom chwilę, aby mogli zaplanować popołudnie tak, aby przyjść na nasze spotkanie. Program nagraliśmy w piątek, postanowiliśmy na własne oczy przekonać się, czy galeria, jaką opublikujemy po 31 Plenerze - zatytułowanym "Zdjęcia do szuflady" - będzie mogła zainteresować artystycznie.
Chcemy Państwa zachęcić do spaceru po naszym, przebudowującym się, mieście. Jednak, czy fotografowanie placu budowy może być interesujące? Jesteśmy przekonani, że tak! Zapraszamy do wysłuchania audycji, staramy się w niej podpowiedzieć, jak zabrać się do tego tematu. Słuchacze Migawki robią zdjęcia naszego miasta od naszego pierwszego pleneru. Kto wie, może za kilka lat "skomponujemy" wystawę, która pokaże jak bardzo zmienił się Szczecin. Wtedy, zdjęcia zrobione dawno temu okażą się wręcz bezcenne. To będą także fotografie zrobione dzisiaj, "Zdjęcia do szuflady".

Ze względów urlopowych na omówienie kadrów, które Państwo przyślecie do naszej redakcji po 31 Plenerze, zapraszamy nie jak zawsze za tydzień, ale za dwa tygodnie...
MIGAWKA-Program z 30.07.11
Posłuchaj programu z 30 lipca 2011 roku.