Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2011 - Migawka » ARCHIWUM 2011, kwiecień
To była naprawdę miła marcowa niedziela. W sam raz do spacerowania, tak więc mieliśmy idealne wręcz warunki, aby zrealizować temat naszego fotograficznego spotkania. Aleja Wojska Polskiego, "Najdłuższa ulica w Szczecinie" okazała się naprawdę wdzięcznym miejscem do zabawy "spacer zoomem". Założenie pleneru było proste - poczujmy się w naszym mieście trochę jak turyści, przejdźmy się z aparatem i zróbmy zdjęcia. Naszym zdaniem, udało się to naprawdę bardzo fajnie. I co najważniejsze, nie zabrakło ujęć niekonwencjonalnych i zaskakujących. Jeżeli ktoś nie miał "spacer zoomu", mógł go wypożyczyć w Sigma ProCentrum Szczecin, za co bardzo dziękujemy.
Bardzo nas ucieszyło, jak wielu z Państwa miało ochotę wyjść z domu i pofotografować, z lektury maili, jakie przyszły do naszej redakcji wynika, że aleja Wojska Polskiego przypadła wszystkim do gustu. Tydzień po tradycyjnie omawiamy wybrane prace, oczywiście serdecznie zapraszamy do Galerii Migawki, aby obejrzeć nadesłane prace i wyrobić sobie własne - być może inne od naszego - zdanie na ten temat.
MIGAWKA-Program z 2.04.11
Posłuchaj programu z 2 kwietnia 2011 roku.