Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2010 - Migawka » ARCHIWUM - 2010, grudzień
Ta "Fotografia mocno urzędowa" okazała się, jak się wydaje autorom Migawki, prawdziwym strzałem w przysłowiową "dziesiątkę". Dlaczego tak sądzimy? Bo czytamy o tym w Państwa mailach, rozmawialiśmy także o tym w dniu pleneru. Naturalnie prawdziwą "gwiazdą" okazał się dostojny gmach Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego na szczecińskich Wałach Chrobrego. Już dzięki jednej z wcześniejszych audycji, można było dowiedzieć się, jak ciekawe są jego wnętrza, jak mądrze są odnawiane w duchu jego pierwotnego wyglądu z początku XX wieku. Teraz przekonali się o tym słuchacze Migawki, którzy bardzo chętnie przyjęli nasze zaproszenie. Dziękujemy! Dziękujemy również wszystkim pracownikom Urzędu, którzy poświęcili nam swój czas i pomogli w realizacji pleneru!
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, jakie po plenerze można oglądać w naszej Galerii Migawki. Naturalnie sam Urząd, z racji tej ogromnej liczby tematów do sfotografowania, bardzo ułatwił nam poszukiwanie ciekawych kadrów. Ale z tej okazji trzeba umieć skorzystać i cieszymy się, że tak się stało. Nie było nam bowiem łatwo wybrać, jakie ujęcia omówić w programie. Takiego "bólu głowy" życzylibyśmy sobie jak najczęściej, bo oznacza, że było z czego wybierać. Zapraszamy do wysłuchania programu, w którym tłumaczymy, co urzekło nas w poszczególnych fotografiach, a przede wszystkim zapraszamy do Galerii Migawki, aby samemu zapoznać się z pięknem "Fotografii mocno urzędowej".
MIGAWKA-Program z 04.12.10
Posłuchaj programu Andrzeja Kutysa