Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2010 - Migawka » ARCHIWUM 2010, listopad
Po tym, jak przez parę ostatnich miesięcy podczas Plenerów Migawki fotografowaliśmy przede wszystkim Szczecin, nadszedł czas, aby znowu wyjechać poza miasto. Nie przez przypadek wybraliśmy właśnie ostatnią niedzielę października, mieliśmy bowiem nadzieję, że właśnie wtedy będzie szansa, aby zająć się robieniem zdjęć jesieni. Można śmiało powiedzieć, że jest to chyba najpiękniejsza pora roku dla miłośników fotografii przyrodniczej czy krajobrazowej. Temat naszego XXII Pleneru Fotograficznego Migawki brzmiał "Morze jesiennych barw", tradycyjnie spotkaliśmy się w ostatnią niedzielę miesiąca i wyruszyliśmy aby zrobić magiczne ujęcia naszego regionu w barwach jesieni. Zapraszamy do oglądania Galerii Migawki.
Rytm naszych audycji pozostał bez zmian, czyli tydzień po Plenerze, w programie omawiamy kadry nadesłane przez uczestników naszego spotkania. Jesteśmy przekonani, że zdjęcia, jakie znalazły się w naszej Galerii zainspirują Państwa do wyjścia z domu i uchwycenia - póki jest na to czas - "Morza jesiennych barw".

Poza tym w tej Migawce sprawdzamy, co dla miłośników fotografii przygotowali organizatorzy tegorocznej edycji "Westiwalu". W programie imprezy można znaleźć informacje o kilku wystawach zdjęć, o szczegółach rozmawiamy z Emilią Butkiewicz ze Stowarzyszenia Architektów Polskich.
MIGAWKA-Program z 6.11.2010
Posłuchaj audycji Andrzeja Kutysa