Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka » AUDYCJE » ARCHIWUM MIGAWKI » ARCHIWUM - 2010 - Migawka » ARCHIWUM - 2010, wrzesień
Serdecznie zapraszamy na już XXI Plener Fotograficzny Migawki!!! Wszelkie szczegóły dotyczące naszego kolejnego spotkania znajdą Państwo poniżej, w dziale Aktualności Migawki. Zaś Autorzy programu mają wielką nadzieję, że będzie to kolejna fantastyczna zabawa w robienie zdjęć. Tym razem łączymy dwie rzeczy: po pierwsze, poćwiczymy warsztat, a po drugie, cofniemy się w czasie i spróbujemy przywołać magię Szczecina sprzed lat. Dziękujemy Muzeum Narodowemu w Szczecinie i portalowi www.sedina.pl za pomoc w organizacji pleneru!!!

Zdjęcia wzorcowe znajdą Państwo w naszej Galerii Migawki, albo na portalu sedina.pl. Aby było łatwiej, zapraszamy do ściągnięcia pliku pdf, tam znajdują się miniaturki fotografii, które mogą pomóc w spacerze po mieście. Każda z nich jest podpisana i jeżeli Państwo użyją którejś jako wzorca, wystarczy zdjęcie, które zrobicie, zatytułować tak jak daną miniaturę i wtedy nie trzeba dosyłać ujęcia wzorcowego w dużym formacie. Przykładowo: dostajemy zdjęcie zrobione podczas pleneru i nazwane "Sedina_0068" i już wiemy, która fotografia była wzorcem.

Oczywiście, można się posłużyć innymi zdjęciami, wtedy prosimy o wysyłanie par: kadr wzorcowy i ten zrobiony przez Państwa.
A do tej Migawki zaprosiliśmy Gościa z portalu sedina.pl. Paweł Knapp jest pasjonatem i zabiera nas w świat, którego w wielu wypadkach już nie ma. Ta audycja w ogóle jest nie tyle fotograficzna, ile fotograficzno-historyczna. Wierzymy, że dzięki temu, robienie zdjęć podczas XXI Pleneru Fotograficznego Migawki będzie prawdziwą przyjemnością.
Posłuchaj audycji Andrzeja Kutysa.