Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 27.11.22
Mieliśmy się już w mijającym roku nie spotykać - ale sami pytaliście na wcześniejszych Plenerach Migawki, czy może nie uda się zorganizować jeszcze jednego fotograficznego wyjścia? To zapraszamy - po raz kolejny - do Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie. Gmach ma nowe architektoniczne przestrzenie i jak najbardziej można je obejrzeć. Oczywiście także wystawa główna, która ma kilka ciekawostek. Dziękujemy tu za pomoc dyrektorowi Muzeum Stanisławowi Horoszko oraz Wojciechowi Felińskiemu, który opowiada o najnowszej ekspozycji przy ulicy Niemierzyńskiej. Na Plenerze Migawki spotkamy się za dwa tygodnie, w sobotę 10 grudnia - a wciąż możecie wziąć udział w Przeglądzie Filmów o Górach O Góry!. Danuta Piotrowska opowiedziała nam o wyjątkowej wystawie w Galerii ZPAF oddział Szczecin z wyprawy na Mont Blanc 1971.
Dzięki uprzejmości Stanisława Horoszko dyrektora Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie przy ulicy Niemierzyńskiej, oraz dzięki pomocy Wojciecha Felińskiego po raz kolejny odwiedzimy tę placówkę. Ale tym razem mamy okazję także sprawdzić się w fotografii architektury w odnowionej siedzibie Muzeum. A i wystawa nieco się zmieniła od naszej ostatniej bytności w tym miejscu.

Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności, na sobotę 10 grudnia, na godzinę 11, spotkajmy się przed siedzibą Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie!