Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Rozpoczął się długi weekend, kierowcy ruszyli nad morze. Spore korki tworzą się na trasie S3.
Godz. 16:00

Całkowicie zablokowana jest ulica Floriana Krygiera na wysokości zjazdu na kąpielisko Dziewoklicz. Według nieoficjalnych informacji trwa tam reanimacja starszego człowieka. Korek ustawia się w obie strony, na miejscu lądował kilkanaście minut temu śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jadą też karetki. Najlepiej pomiędzy prawobrzeżem a lewobrzeżem jechać Trasą Zamkową.

Godz. 15:00

Na wysokości Gardna ustawia się kilometrowa kolejka aut, gęsto też na obwodnicy Goleniowa również w stronę Świnoujścia. Droga wojewódzka nr 7 też stoi między Dobropolem a Rekowem po wypadku.

Godz. 14:00
6 km ma korek na trasie S3, w stronę Świnoujścia.

Kolejny poważny zator utworzył się od Łozienicy aż do Węzła Goleniów. Dalej zwolnimy na wysokości Troszyna i Wolina.

Warto jadąc nad morze wybrać trasę alternatywną. Drogą wojewódzką nr 111 jedziemy płynnie.

Poprawia się również sytuacja na odcinku S3, przy dojeździe do Węzła Klucz w stronę Szczecina. Korek ma tam 5 km. Kończy się w Wysokiej gryfińskiej.

Godz. 13:00
Samochód osobowy dachował na trasie S3. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Siemczyn. To za MOP-em Sitno Wschód, w kierunku Szczecina.

W samochodzie były 4 osoby, nikomu nic się nie stało. Pojazd znajduje się już poza drogą.

Dalej, na tej samej trasie, maleje już korek. Zator przy dojeździe do Węzła Klucz ma około 6 km.

Korek wciąż utrzymuje się natomiast na autostradzie A6. Zaczyna się przed Węzłem Kijewo i ma już 6 km.

Kolejny zator jest na wysokości Pucic i spowalnia ruch aż do Węzła Goleniów.

Zwolnimy jeszcze w Troszynie i na przeprawie promowej w Świnoujściu.

Godz. 12:00
Zakorkowana jest już nie tylko trasa S3, ale i autostrada A6. Zator na trasie nad morze zaczyna się przed Węzłem Kijewo. Powoli jedziemy również do Klinisk.

Kolejny zator zaczyna się przed Łozienicą.

Nadal spore utrudnienia także na odcinku na dojeździe do Węzła Klucz. Doszło tam do kolizji. Służby udrożniły już ruch, jednak na trasie ustawiła się spora kolejka samochodów. Korek ma ponad 10 km.

Godz. 11:00
Nadal około 10 km ma korek na dojeździe do Węzła Klucz od strony Gorzowa. Na trasie doszło do kolizji. Służby odblokowały już oba pasy ruchu, rozbite pojazdu są na pasie awaryjnym. Korek powoli powinien się rozładowywać.

Dalej zatrzymamy się tuż za Węzłem Kijewo. Doszło tam do kolizji. Przez to mamy też utrudnienia na drodze krajowej nr 10, na dojeździe do węzła. Korek ma tam ponad kilometr.

Zator na trasie S3, w kierunku morza, ma ponad 10 km. Płynnie jedziemy dopiero od Rurzycy.

Zatrzymamy się jeszcze na przeprawie promowej w Świnoujściu.

Godz. 9:00 - 10:00
Chodzi o dojazd do Węzła Klucz, od strony Gorzowa.

- Ostrzegamy kierowców jadących nad morze... Na wysokości Zalando Gryfino gdzieś tam do Węzła Wysoka-Wschód korek na pięć kilometrów, zwężenie i dwa wypadki po drodze. Kierowcy uważajcie - informuje słuchaczka Radia Szczecin.

Zablokowane są dwa pasy, ruch odbywa się pasem awaryjnym. Służby są na miejscu. Nie ma informacji o poszkodowanych. Korek w kierunku Szczecina ma już 10 km.

- W kierunku Świnoujścia, na 15 km zaczyna się ten korek, przekierujcie ludzi Węzłem Pyrzyce - podpowiada nasz słuchacz.

Służby zalecają zjazd na węźle Pyrzyce i dalszą jazdę drogą wojewódzką - przez Pyrzyce i Stare Czarnowo.

Przypominamy, obowiązuje tam zmiana organizacji ruchu. Odbywa się on w dwóch kierunkach jedną jezdnią w kierunku Gorzowa.

Zmiany na S3 mają związek z przebudową wiaduktu biegnącego w kierunku miejscowości Gardno. Wszystkie prace z tym związane mają zakończyć się do końca czerwca.

Dalej trasą S3 ze Szczecina nad morze jedziemy już płynnie.
- Ostrzegamy kierowców jadących nad morze... Na wysokości Zalando Gryfino gdzieś tam do Węzła Wysoka-Wschód korek na pięć kilometrów, zwężenie i dwa wypadki po drodze. Kierowcy uważajcie - informuje słuchaczka Radia Szczecin.
- W kierunku Świnoujścia, na 15 km zaczyna się ten korek, przekierujcie ludzie Węzłem Pyrzyce. - podpowiada nasz słuchacz.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty