Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Rozpoczęła się naprawa awarii wodociągowej na ulicy Pszennej w Szczecinie. Ulica jest całkowicie wyłączona z ruchu kierowców.
Jak informuje Tomasz Makowski z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie, udało się usunąć autokar, który wpadł do dziury w jezdni. Teraz do pracy przystąpili pracownicy ZWiK-u. Tną asfalt i zabierają się za prace ziemne.

Nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii. Ulica Pszenna jest wyłączona z ruchu, nie kursuje tam również komunikacja miejska.

- Wszystko było tutaj zalane - relacjonuje mieszkaniec okolicy: - Zrobiono tutaj asfalt - rok, dwa lata temu, ale nie zrobiono infrastruktury, jak na przykład na ul. Łubinowej, tam wszystko wymieniali, także trakcje. Tutaj nie, wszystko zostało zalane.

Chodzi o odcinek między rondem Reagana, a skrzyżowaniem z ulicą Lnianą - mówi Tomasz Makowski. - Wszyscy mieszkańcy Prawobrzeża mają wodę. Mogą wystąpić spadki ciśnienia wody, ale będziemy o tym informować.

Według wstępnych informacji, ulica Pszenna będzie wyłączona z ruchu kierowców co najmniej do wtorku.

Autobusy linii 79 jeżdżą objazdem od przystanku Walecznych do Ronda Reagana przez ul. Mączną i Kolorowych Domów w obu kierunkach, omijając przystanek Pszenna.
Chodzi o odcinek między rondem Reagana, a skrzyżowaniem z ulicą Lnianą - mówił w Wiadomościach o 9 Tomasz Makowski z Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.
- Wszystko było tutaj zalane - relacjonuje mieszkaniec okolicy: - Zrobiono tutaj asfalt - rok, dwa lata temu, ale nie zrobiono infrastruktury, jak na przykład na ul. Łubinowej, tam wszystko wymieniali, także trakcje.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Facebook Grupa Suszą! Szczecin / Jan Juruć
Fot. Facebook Grupa Suszą! Szczecin / Jan Juruć

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty