Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Maciej Papke [Radio Szczecin]
150. jubileuszowy plener magazynu "Migawka" trwa w szczecińskiej Willi Lentza. Uczestniczy w nim prawie 100 osób.
W pięknych, odnowionych wnętrzach tego zabytku powstały studia fotograficzne, w których pozują modelki.

Audycja Migawka jest emitowana od 2008 roku na antenie Radia Szczecin i skupia wielu miłośników fotografii. - Można się nauczyć fotografowania, zdobyć wiedzę, zapytać się kogoś, kto ma większą wiedzę, podciągnąć się do góry. - Rewelacja, można wyrwać się w sobotę, nie tylko pójść na imprezę, można popracować z aparatem. Dzisiaj można popracować z modelkami, popróbować, dowiedzieć się czegoś ciekawego na ten temat.

Staram się dobierać różnorodne miejsca na plenery fotograficzne dla naszych słuchaczy - podkreśla Andrzej Kutys, dziennikarz Radia Szczecin i prowadzący audycję "Migawka". - Ćwiczymy fotografię studyjną, chodzimy na koncerty, plenery industrialne. Staramy się ćwiczyć różne rodzaje fotografii. Jeździmy też na mecze sportowe. Mam nadzieje, że wszyscy uczestnicy będą zadowoleni.

Naszym znakiem firmowym audycji są Plenery Migawki. Zawsze otwarte dla wszystkich chętnych, niezależnie od sprzętu i umiejętności.
Audycja Migawka jest emitowana od 2008 roku na antenie Radia Szczecin i skupia wielu miłośników fotografii.
Staram się dobierać różnorodne miejsca na plenery fotograficzne dla naszych słuchaczy - podkreśla Andrzej Kutys, dziennikarz Radia Szczecin i prowadzący audycję Migawka.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty