Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Fot. Kamila Kozioł [Radio Szczecin]
Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" w Szczecinie wzięli w piątek udział w wyjątkowym spotkaniu mikołajkowym.
Podczas uroczystości zostali obdarowani prezentami przygotowanymi przez szczecińskich wolontariuszy.

- Jestem ogromnie wzruszona tą inicjatywą - mówi przewodnicząca rady mieszkańców DPS Grażyna Rejnat. - Są z nami dzieci, są z nami myślami na pewno nasi najbliżsi. Przede wszystkim sam fakt zaangażowania naszego domu, opiekunów daje nam poczucie spełnienia i wyjątkowości.

W akcję włączyli się mieszkańcy Szczecina, którzy przygotowali 230 paczek. - Grupa na Facebooku to są szczecinianie, 400 osób, które weszło do naszej grupy - mówi organizatorka wydarzenia Magdalena Winnik. - Znajomi zapraszali, dawaliśmy numerki, seniorzy pisali listy, listy dawaliśmy na Facebooka i ludzie wybierali numerki i robili prezenty dla seniorów.

Prezenty seniorom wręczyły dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Trzebieszewie, które również zostały obdarowane przez wolontariuszy.
- Jestem ogromnie wzruszona tą inicjatywą - mówi przewodnicząca rady mieszkańców DPS Grażyna Rejnat.
- Grupa na Facebooku to są szczecinianie, 400 osób, które weszło do naszej grupy - mówi organizatorka wydarzenia Magdalena Winnik.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty