Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
framex.pl
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin/Archiwum]
Nie przewidywał, że będzie wojna, a WOT "jest obecnie potrzebny" - posłanka Nowej Lewicy broniła w "Rozmowach pod krawatem" lidera swojego ugrupowania, Roberta Biedronia, który w 2020 roku, w kampanii prezydenckiej deklarował likwidację Wojsk Obrony Terytorialnej.
Wtedy Biedroń mówił o "zabawce Macierewicza" - teraz polityczka ze Szczecina zmieniła zdanie.

- Myślę, że teraz nikt takiej decyzji nie podejmie, bo mamy wojnę za naszymi granicami. Teraz jest wojna i teraz decydujemy. Rząd Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję, słuszną decyzję, by tę formację budować.

- Czy Robert Biedroń, pani lider polityczny się mylił? - dopytywał red. Kamil Nieradka.

- Robert Biedroń miał inne zdanie, bo nie przewidywał, ze będzie wojna - powiedziała Małgorzata Prokop-Paczkowska.

Według posłanki Prokop-Paczkowskiej "polska prawica chce głównie wydawać pieniądze na wojsko, a lewica zawsze myśli o ludziach i ich dobrobycie".
- Myślę, że teraz nikt takiej decyzji nie podejmie, bo mamy wojnę za naszymi granicami. Teraz jest wojna i teraz decydujemy. Rząd Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję, słuszną decyzję, by tę formację budować. - Czy Robert Biedroń, pani lider polityczny się mylił? - dopytywał red. Kamil Nieradka. - Robert Biedroń miał inne zdanie, bo nie przewidywał, ze będzie wojna - powiedziała Małgorzata Prokop-Paczkowska.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty