Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
autopromocja
Krzywda - Marek Stelar w Radiu Szczecin
reklama
framex.pl

Rozmowa pod krawatem - Jarosław Kaczyński. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Rozmowa pod krawatem - Jarosław Kaczyński. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Kontynuację programu inwestycji w gminach i wyrównywania szans, intensywną opiekę społeczną w sytuacji kryzysu gospodarczego i nowe programy - na przykład dotyczące służby zdrowia, które wkrótce będą przedstawione przez Prawo i Sprawiedliwość - zapowiedział w "Rozmowie pod krawatem" prezes PiS, Jarosław Kaczyński.
Lider obozu rządzącego mówił również o dalszej rozbudowie armii i podkreślał, że jego ugrupowanie będzie miało wkrótce nowe propozycje dla Polaków.

- Zwróciłbym uwagę przede wszystkim na kwestie związane ze służbą zdrowia, bo tu - mimo ogromnego zwiększenia za naszych rządów wydatków na służbę zdrowia - nie wszystko jest w porządku i wiele rzeczy dzieje się, można powiedzieć, po staremu. Są nowe, wielkie programy tak jak kardiologiczny, czy też onkologiczny i tutaj na pewno nastąpił bardzo duży postęp, ale są też i kwestie, które mogą - i słusznie - ludzi zniechęcać, denerwować - przyznał prezes Kaczyński.

W ocenie Kaczyńskiego opozycja nie potrafi pokazać programu rozwoju kraju i jej hasło sprowadza się do stwierdzenia o "odsunięciu PiS od władzy".
Są nowe, wielkie programy tak jak kardiologiczny, czy też onkologiczny i tutaj na pewno nastąpił bardzo duży postęp, ale są też i kwestie, które mogą - i słusznie - ludzi zniechęcać, denerwować - przyznał prezes Kaczyński.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty